Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ehhez a ruhához milyen smink...

Ehhez a ruhához milyen smink állna jól?

Figyelt kérdés

Leginkább a színe miatt érdekelne, érettségi bankettre venném fel a ruhát, de nem tudom hogyan sminkeljek hozzá. A hajam sötétbarna/majdnem fekete, a szemem zöldeskékes(akár szürkés is, fénytől függ). Egy fekete magassarkú szandál lesz még hozzá.


Kép a ruháról:

[link]

[link]

[link]


2011. jún. 15. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy füstös szürkés-feketével nem lőhetsz mellé, de használhasz pasztellt is, kihúzással.
2011. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fekete szemceruza és szempillaspirál, ha szemhéjadre vagy ilyen füstöset tegyél vagy halványrózsaszínt.(olyat, ami természetes hatást kelt)
2011. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fölül húzd ki tussal(cicásra)a szemed.(Akár alul is kihúzhatod fekete szemceruzával,vagy a szempillák tövébe)A belső szemzugodba vigyél fel egy halvány rózsaszín színt kívülre pedig egy sötétebbet.Aztán a két színt satírozd el.Szempillaspriálozás és valamilyen színtelen vagy rózsaszín árnyalatú szájfény:)
2011. jún. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is vmilyen rózsaszínesre gondoltam, de lehet h alternatívaként maradok a fekete füstösnél mert nincs most pénzem sajnos rózsaszín szemhéjpúdert beszerezni... De még semmi sem biztos(minden apától függ... :P) Várom a további lehetőségeket is azért! :))
2011. jún. 15. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!