Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha van tetoválásotok, milyen...

Ha van tetoválásotok, milyen és mit ábrázol? (:

Figyelt kérdés
leginkább a szövegesekre lennék kíváncsi, de a többi is jöhet.(:
2011. júl. 2. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pocok (már mint nem állatként, hanem szövegként =)), a barátom beceneve =)
2011. júl. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
aranyos gesztus.(:
2011. júl. 2. 21:42
 3/16 A kérdező kommentje:

jajj most veszem észre bocsi hogy ide írtam mert nemhiszem hogy ide tartozna ebbe a témakörbe.:$$$

kérlek ne akadjatok ki rajta.

2011. júl. 2. 21:44
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem nincs, de lányokon/nőkön a kis nőies minták tetszenek, pl:virág,indaminta,vagy valami szép idézet szép betűtípussal*-*
2011. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

igenigen.^^

szerintem is nagyon szép tud lenni.(:

nekem inkább a szöveges téma jön be.(:

és általában a betűtípust annál nagyon jól el is lehet találni.(:

2011. júl. 2. 22:25
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem egyelőre még csak a szemhéjam tetovált, de mindenképp szeretnék még tetoválást...

Gondolkozom a török félholdon és csillagon csuklóra, mivel imádom a török kultúrát, a nyelvet meg az embereket is, csak mivel sajnos (még) nem beszélem a nyelvet, nem tudom, mennyire lenne fura...

Amit viszont mindenképp meg fogok csináltatni: egy szó vagy egy kisebb idézet a (leendő) férjem kézírásával - és ha külföldi*, akkor az ő anyanyelvén. (:


* akaratomon kívül mindig sikerül külföldiekbe belebotlanom ^^'


22L

2011. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hát nekem még nincsen, de valószinüleg szöveg lesz, talán kicsit diszitve, kis mintával. még nem tudom mit szeretnék, de valószinű valami bölcsességet fogok, ami megváltoztatja az egész életemet, és ha ezt megtalálom, akkor irány a tetoválószalon ;))
2011. júl. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hmmhmm úgylátom mindenki ilyen hozzá közel álló dolgot szeretne.(:

nemcsodálom énis így vagyok vele.(:

valami szó esetleg a csuklómra.^^

vagy borda környékre (de az elvileg fáj elég rendesen.)

na majd még kiderül.(:

2011. júl. 2. 22:44
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem római számokkal van a csuklómra tetoválva a dátum, mikor a barátommal-bocs, már vőlegényemmel összejöttünk, alatta pedig egy rovásírásos betű (nevének kezdőbetűje)


a tarkómon pedig ez a minta:

[link]

persze a lánc nélkül, kb 5cm

2011. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

van a derekamon egy nagyobb színes madár (fecske)

mindkét csuklómon felirat, ami összetartozik. jobb kezemen az, h 'Staying', bal kézen pedig 'Strong'.

szegcsontom alatt van 3 fekete kismadár (galamb). a galamb a béke szimbóluma, azért 3 mert hárman vagyunk testvérek.

2011. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!