Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem érdemes kifesteni a 3D-os...

Nem érdemes kifesteni a 3D-os műszempillát?

Figyelt kérdés
Ma csináltattam ilyet,a kozmetikus szerint nem érdemes kifesteni,mert így is feltünő.De én szeretném megnézni úgy is ha kifestem,viszont nem tudom mivel lehetne lemosni,mert azt mondta hogy olajokkal ne mossam.Volt vagy van valakinek ilyen műszempillája?Segíthetne.
2011. júl. 21. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább halgass a kozmetikusra. Ha azt mondja hogy ne fessd ki, akkor ne fesd ki.
2011. júl. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vízálló szempillaspirállal ki lehet festeni, mert azt le tudod olajmentes sminklemosóval is mosni. A hangsúly a sminklemosón van, nem lehet kétfázisú vagy olajos, mert az oldja a ragasztót. Remélem segítettem:)
2011. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Segítettél,köszi:-)....Esetleg tudnál is ajánlani sminklemosót erre?
2011. júl. 23. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!