Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemüveg + fogszabályzó?

Szemüveg + fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok, mert most teszik majd fel a fogszabályzóm és szemüvegem is van. Olyan csúnyának érzem magam így is.. Nagyon gáz? :/
2011. aug. 29. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerek több ilyen embert is, akinek mindkettő van/volt. És nem tudok róla, hogy bárki cikizte őket emiatt, mert nem paráztak miatta, magabiztosan viselték :)
2011. aug. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

basszus én annyira várom a fogszabályzómat :O de csak jövőre lehet anyagi okok miatt ://

engem nem érdekel a kinézete :D szerintem még aranyos is :D

2011. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz.Van akit a szemüveg szebbé tesz.
2011. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nekem mindkettő van, holnap veszik le a fogszabályzóm.:) Szerintem nem rossz összeállítás, ne idegeskedj miatta :)
2011. aug. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De a szemüveg jobban zavar, sokkal rondább vagyok vele :((
2011. aug. 29. 20:18
 6/15 anonim ***** válasza:

Még emlékszem, mikor általános iskolába jártam, divat volt a fogszabályzó, mki azt akart, és azon ment a verseny, hogy kinek milyen színű gumijai (?) vannak.

Szemüvegem 7 éves korom óta van. Volt, hogy én is azt gondoltam, csúnya vagyok emiatt, de annyiféle keretet lehet ma már kapni, hogy gyakorlatilag még "ékszerként" is hordhatod, dobhat a megjelenéseden. Szóval nem gáz, nyugi.

25l

2011. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Hát nálunk most is divat, mert mikor felrakták, akkor mindenki olyat akart. Igaz, nekem átlátszóval csinálták, de mindenki más színeset csináltatott volna...

Az előttem hozzászólónak igaza van. Egyébként ma meg mindenkinek jól áll a szemüveg. Ismerek nem egy olyat, aki csak divatból csináltatott szemüveget. Ne érezd magad benne csúnyának, mert biztos csinos leszel benne ;)

2011. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A szemüveg jól is nézhet ki, ha divatos, modern kereted van. Ha meg tényleg nagyon zavar, akkor lehet kontaktlencséd is, ha elmúltál 14 (nekem is az van).

Fogszabályzó: nekem is van és szerintem egyáltalán nem gáz. Sőt, mondták többen is, hogy jól áll és hogy tök aranyos vagyok vele. :D

14/L

2011. aug. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is van szemüvegem és fogszabályzóm is, most éppen passzolnak egymáshoz, mert egyforma a színük. :D A fogszabályzó még jópofa is lehet, egyik ismerősöm pl. nemzeti ünnepekre piros-fehér-zöldet szokott felrakatni. Amúgy szerintem én is rondább vagyok szemüveggel, de annyira ronda vagyok, hogy mindegy, hogy van-e rajtam szemüveg, vagy nincs, viszont még nem múltam el 14, így nem lehet kontaklencsém.
2011. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kontaktlencse esetleg?
2011. aug. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!