Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az gáz, ha 17 éves vagyok és...

Az gáz, ha 17 éves vagyok és sosem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 19:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én 25 éves múltam, és még én sem sminkeltem soha! Nem is szeretnék.
2011. okt. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
jujjdejó, akkor nemvagyok egyedül. :)
2011. okt. 11. 19:08
 4/23 anonim ***** válasza:
Szép vagy attól, hogy fiatal vagy és természetes.Nem kell elrontani.
2011. okt. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Azt csinálsz amit akarsz.
2011. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
hát de pattis is vagyok. de nincs annyira sok rajtam mondjuk. általában 3-4, ami látszik. de azt meg jó lenne eltüntetni, de azis a baj, hogy nekem nincs is semmi sminkelési ügyességem. a szemceruzát nem is bírom, mindig könnyezem tőle. de csak miközben kihúzzák a szemem. mert ha ki is vagyok sminkelve, akkor sem én csinálom, hanem egy barátnőm. csak fura, h minden korombeli csaj sminkeli magát, én meg kilógok, sőt már a 13-14 évesek is.
2011. okt. 11. 19:20
 7/23 A kérdező kommentje:
köszi Destiny95 :D
2011. okt. 11. 19:21
 8/23 anonim ***** válasza:

Én sem sminkelem magam, bár nem is bírnám elviselni az arcomon az alapozót, egyszerűen gusztustalan. Szerencsére nincs is szükségem rá, szép az arcbőröm, pattanásaim sincsenek, sőt, inkább kicsit száraz. Régen használtam szemceruzát, utána már csak szempillaspirált, most már azt sem, mert általában lusta vagyok lemosni és félek hogy letöredezik a szempillám :))

Egyáltalán nem gáz szerintem. 17L

2011. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok: pattanások ellen nem jobb lenne valami arctisztító tonik vagy ilyesmi? Én régen - kb. annnyi idősen, mint Te - használtam olyat. Már nem tudnám megmondani a márkáját, de átlátszó kis flakonban volt, vattára kellett önteni, áttörölni vele az arcom, és ennyi. Húú, ezt most úgy írtam le Neked, mintha nem 10, hanem 40 éve lett volna! :D
2011. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
alapozózni azért mondjuk nem is akarok, mert akkor nem kap levegőt az arcom. csak néha korrektorozok, mikor nagyon csúnya. a szempillám alapból hosszú de ha kispirálozom, akkor csúnya, nem egyforma. de hát ez van. majd szalagavatóra kileszek szépen sminkelve :)
2011. okt. 11. 19:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!