Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az gáz, ha 17 éves vagyok és...

Az gáz, ha 17 éves vagyok és sosem sminkelem magam?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 19:00
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
:D első válaszoló: régen használtam tonikot. most már nem. minden reggel megmosakszom. egy héten egyszer radírozok, és dermofil pasztát teszek rá. de akkor lehet, hogy beszerzek valami ilyet, amit mondasz :)
2011. okt. 11. 19:36
 12/23 A kérdező kommentje:
jó hülye vagyok :D 'minden reggel megmosakszom'. gondolom mindenki xD. zsíros nagyon a bőröm és ezért minden reggel megmosom szappannl. otthon kénszappannal. az a pattikra is jó :D
2011. okt. 11. 19:39
 13/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a smink csak egy bizonyos extra plusz tud lenni, de adjon hálát az égnek, akinek nincs rá szüksége. :) Van egy osztálytársam, aki szintén 17 éves, de kb úgy néz ki, -és ezt most halál komolyan mondom- mint egy 13-14 éves. Iszonyat gyerekes arca van. És tudom, hogy nincs értelme idő előtt öregítenie magát, de neki nem kislányos, hanem gyerekes, pulya arca van. Egy kis smink csodákat tudna vele tenni.

Ezzel szemben ismerek olyat, aki szintén nem sminkel, 17 éves, de olyan szép és természetes. *.* Nah, az ilyen lányokat irigylem én nagyon. :)

2011. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
hát sztem nekem nincs gyerekes arcom. bár nem nézném ki magam tizenhétnek. múltkor megdícsért a portásbácsi, hogy nagyon fiatalos az arcom. vagyhát nemtudom mennyire volt dícséret :D
2011. okt. 11. 20:23
 15/23 anonim ***** válasza:

Én is 17 vagyok,de én majd "fél vakolattal" indulok el suliba; alapozó,szempillasprirál,szemceruza,szemhéjfesték,színtelen szájfény vagy nude rúzs.

Én is most év elején kezdtem el magamat sminkelni de már olyan szintre eljutottam hogy nem merek utcára lépni smink nélkül...nagyon ronda vagyok nélküle.

Ezzel szemben szerintem nem gáz ha valaki nem sminkeli magát,nálunk a suliban is sokan nem sminkelik magukat:)

2011. okt. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
biztos vagyok benne, h nem vagy ronda nélüle, sztem csak megszoktad már, és furcsa lenne smink nélkül. de tutira nem vagy csúnya 'natúrban'. ;)
2011. okt. 11. 22:08
 17/23 anonim ***** válasza:

hát..én imádok pl sminkelni...szeretem kiemelni a szempillám...ha kifestem mindig azt kérdezik, hogy müszempillám van-e...de folyamatosan..multkor még apu is leb*szott h minek nekem müszempilla, mikor a sajátom is olyan hosszu...de mondtam: apu..csak ki van festve:D:D:D...szoval én imádom magam sminkelni( hétköznap csak szolidan)....de smink nélkül is simán vagyok:) semmi bajom ha nincs rajtam smink....sajna engem vmiért sminkben is 17-18nak néznek:D pedig pár nap és 23 leszek....az arcom nekem nem a legtökéletesebb...de hál istennek nem is vészes...nagyon nagyon nagoyn kevés alapozot használok igy összel-télen...meg korrektort ha kell..meg pudert de azt muszáj, mert fénylik az arcom a zsírosságától:( pedig szappant használok rá...

én ajánlom neked a heti egy cukor-méz kombinációju arcradirt...csodákra képes...annyira selymes lesz tőle a pofid, h el se hiszed...plusz én gyogyszertári alkohollal tisztitom az arcom..kicsit szárit, de nem vészes...:):):) semmi baj azzal, ha nem sminkeled magad:) sőt:):):):):) előnyödre válik:)

23L

2011. okt. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszi :) csak cukor és méz? fehér cukor jó vagy barna kell? kipróbálom otthon. :)
2011. okt. 12. 10:14
 19/23 anonim ***** válasza:
lényegében mindegy..mert a cukor csak a radirozáshoz kell...a fehér tökéletes:):):):)én pl a lábamat is leradirozom vele és olyan simi utána:) főleg h epilálok:)
2011. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
én már 13 éves korom óta rendszeresen sminkelem magam.. minden reggel felviszem az alaőpozót és rá a pudert. a szememet pedig kihúzom tussal. szemceruzát csak mikor rám jon az otperc akkor használo kemrt ugy túl durva az osszhatás:D. jah meg persze szájfény vagy rúzst használok. s amúgy eggyáltálán nem gáz szerintem hogy nem sminkeled magad:D. én pldául cak azrt sminkelem magam mert smink nlkül már else tudnám saját magam képzelni:/ szinte nem is én lennék.
2011. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!