Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy győzzem meg anyukámat,...

Hogy győzzem meg anyukámat, hogy a fültágító után visszanő a fülem?

Figyelt kérdés
6-os vagyok és most fültágítóm van. Nem nagy. (Most 3mm-es.) Nem szeretnék dicsekedni, de eddig mindig kitűnő voltam és tényleg igyekszek. És majd 1-2 éven belül max. 10-esre ki akarom tágítani. De anyukám azzal jön, hogy nem fog visszanőni, meg, hogy nem fognak így komolyan venni, stb. Hogy győzzem meg, hogy vissza fog nőni és nem lesz belőle semmi bajom? Kérlek segítsetek! :)
2011. dec. 26. 22:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%

12-27 14:12


Ne tudjátok meg, nyáron hányszor mentem kórházba önkéntes munkát vállalni, mert szerettem volna a beteg gyerekeken/embereken segíteni. Most, karácsony alkalmával a felesleges holmijaimat leadtam szeretetszolgálatba, a rászorulóknak. Osztálytársamnak szinte napi szinten adok szendvicset suli időben, mert marha sz@r helyzetben van, és enni alig van pénze. Más önkéntes munkát is vállaltam. Tényleg rossz ember vagyok, mert 5mm-es tágító van a fülemben.

17l

2011. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
31%
nem nől vissza.. tapasztalatbóltudom :/
2012. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 petya10000 válasza:
nekem nem tetszenek a fültágítók de beszélhetünk facebookon én is hatodikos vagyok és a hallottak alapján beleillenél az oszály közösségünkbe úgyhogy ha gondolod jelölj be nevem Péter András László (facebookon) :)
2015. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

előkerült ez a régi kérdés


3-as válaszoló vagyok

mint akkor írtam zsenge 18 éves koromba fül tágítóm volt egy 10-es és egy 18as. Aztán kivettem, nem normális méretre de beforrt úgy, hogy tudok normális fülbevalót hordani.


5 évig volt tágítóm. Nem bántam meg. szerettem.

De aztán elkezdett divattá válni, minden kis idióta gyerek, diszkós f@z akik azt se tudják miért hordják, honnan származik, és kik kezdték el hordani itt Magyarországon, csak hordják mert miért ne, és ezzel már nem számított se egyedinek az ember, már a stílusát se képviselte részben. Divat lett..

Bár mostanság látom hogy kezdik abba hagyni ezt a majmolást..

2015. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Lehet hogy """kicsit""" késői válasz, de azért leírom. Szerintem mondd meg neki, hogy visszanő (nekem is visszanőtt, igaz, hogy még csak 4 mm volt, de 1-2 héten belül visszanőtt). Ha látja rajtad, hogy értelmes vagy és érett, illetve van saját egyéniséged, akkor bele fog menni. Nekem is belement anyukám, nem szereti, de tudja, hogy nem lesz baj.

12/L/6mm

2016. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!