Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy teljes külső változásra...

Egy teljes külső változásra lenne szükségem. Mit tehetnék szerintetek?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy érzem, hogy elvesztettem régi formám, csúnyának gondolom magam... tudom, hogy ezek lelki eredetű gondok, de szükségem lenne megszépülésre. Hogy kezdhetnék neki?
2012. jan. 4. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam így érezni,minden hónapban többször is,ahogy változik a Hold.

Pl engem feldob,ha leszőrtelenítek mindenhol,leradírozom,hidratálom az arcbőröm és a testem.Szóval ha pl egy unalmasnak tűnő hétvégi délutánt magamra fordítok.Ki is sminkelem magam,hogy magabiztosabban tegyem ki a lábam az utcára,esetleg a hajam is beállítom(pl behullámosítom).

2012. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom mit értesz megcsunyulásnak de ha van rajtad felesleg akkor tornázz,ne siránkozz, csinálj uj frizurát,menj el szépitö kezelésre. pl...
2012. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket, megpróbálok változtatni:)
2012. jan. 4. 21:14
 4/4 szamóca.. ***** válasza:

új frizura mindenképpen. szín és fazon. én nagyobb szakítások után csinálom mindig, és feldob:D sokkal jobb tőle.

+ leeht szemöldökön máshogy kiszedni, sminkelést máshogy, más kröömlakk, ruhák...

2012. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!