Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 évesen ilyen smink suliba?

13 évesen ilyen smink suliba?

2012. febr. 18. 01:04
 1/4 anonim válasza:
13évesen,szerintem nem kellse alapozó, se púder!! csak elrontod vele a szépbőrödet. megfogod bánni idősebb korodban. Meg gondolj bele. ha elkezded sminkelni magad,és sminkkel szoknak megaz osztálytásaid/barátaid.utána gáz lesz smink nélkül mutatkozni.Sokkal jobb ha csak egy-egy alkalomra raksz magadra sminket:) ha meg nagyon akarod sminkelnimagad,akkor één max a szempilla spirtált ajánlom. az olyan is-is látszik h van rajtad valami, de mégse viszed túlzásba. Ráérsz még..:))
2012. febr. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 étoile et lune válasza:
100%
Szerintem se sminkelje magát 13 évesen az ember lánya. Meg a fia se. Avontól rendelj magadnak nyalóka/csoki/süti ízű ajakbalzsamot, én azzal kielégültem volna 13 évesen. :D
2012. febr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
Hát én végignéztem. De szerintem az elején szebb volt a csaj...
2012. febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a linkre kattintok, azt írja ki, hogy a videó el lett távolítva! :S Szóval nem látom milyen a smink.

Viszont el tudom mondani, hogy szerintem 12,13 évesen suliba milyen smink való szerintem. Ha vannak bőrhibáid akkor kis alapozó, ha nincsenek akkor az nem szükséges.Szemceruzával szemkihúzás,tus,szempillaspirál(szemhéjpúder de nem létfontosságú) és valami szép csillogós szájfény! :) Nem lesz tőle bajod, szép, igényes, nyugodtan viselhetsz ilyen sminket!

2012. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!