Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, ha nem tudom a...

Mit csináljak, ha nem tudom a szemceruza vonalát a pillák tövéhez húzni?

Figyelt kérdés

Hiába teszem a hegyét amilyen közel csak lehet a pillákhoz, amikor elengedem a szemem, akkor látom, hogy a vonal "feljebb csúszott" tehát a felső szempillák töve és a vonal között pár mm-nyire kilátszik a szemhéjam bőre.


Most Miss Sporty-val próbáltam, de mással is jártam már így, sosem sikerül kihúzni, pedig a szépen kihúzott szem minden smink alapja :(


2012. márc. 25. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Elsősorban hegyezd ki a végét, aztán a kezeddel húzd szét a szemed, mint ahogy egy kínainak van (elnézést a rasszizmusért :P), így még a másik szemeddel mindig látod, hogy hova kell húznod. Ha nem egyenes a vonal, sebaj, fogj egy fülpiszkálót és húzd végig a girbe-gurba vonalon. Én legalábbis így szoktam. Sok sikert (:
2012. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ecsettel simogasd végig

töltsd ki a pár milliméter kihagyást

2012. márc. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok gyakorlással , és mindenképp támaszd ki a kezedet ,hogy ne remegjen és ha lehet nagyítós tükörnél csináld :)
2012. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!