Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kéne kinéznie egy 13-14...

Hogy kéne kinéznie egy 13-14 évesnek? Piercingekről mi a vélemény?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok most leszek júniusban 14. Lány az osztályban már érett nem deszka elöl sminkeli magát és kis táskával jár. Én nem sminkelem magam és nem is szeretném. Anyukám még soha életében nem sminkelt és gyönyörű szép a nélkül is. Szerintetek ciki ha én nem vagyok olyan mint a többiek? Viszont orr piercingem az lesz 14 szülinapomkor. erről mi a véleményetek?
2012. márc. 29. 18:39
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsi az a lány nincs ott az első mondatban.:)
2012. márc. 29. 18:41
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem,nem ciki.

Ne legyél tömeg már most. És a sminkeléssel nagyon ráérsz :)

A piercing meg szerintem fölösleges egy 14 éves leánykának,de ha neked megengedik.

2012. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

szerintem az a lehető leggusztustalanabb ha egy lánynak orr piercingje van :D a fültágító vagy száj piercing nem zavar de ha az orrába vagy a szemöldökébe, (vagy mostanában a fogba is szoktak valami sz*rt rakni) arról egyből valami falusi igénytelen rocker/disco-s p*csa jut eszembe :D

Bocs, nekem ez a véleményem xd

2012. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 13-14 éves lányok között elég erős a kontraszt. Mármint, nem a 13 meg a 14 éves lányok között, hanem egyik meg másik lány között. Most kezdtek nőiesedni, és ezt ki így, ki meg úgy éli át, van aki attól érzi jobban magát, hogy kistáskával és sminkben jár, van aki attól, hogy ugyanúgy öltözik, mint néhány évvel korábban. Én ennyi idősen hatalmas, batikol leplekben jártam, amik elég messze estek a divattól meg a jóízléstől, viszont kialakult a saját egyéni stílusom, tudom, hogy mi áll jól és miben érzem jól magam.

No, a mondókámnak az a lényege, hogy a lányok nagyon másmilyenek ebben a korban, és egyáltalán nem baj, ha másmilyen vagy mint ők. A smink különben is azért kell, hogy valamilyen hatást elésjünk, vagy elkendőzzünk valamilyen hibát - amiből 13-14 évesen szerencsére még nincs sok.

Ami az orrkarikát illeti, én egy picit korainak tartom, de ha a szüleid engedik, hát harjá. Egy tanácsot fogadj meg, légyszi: a szád köré alaposan gondold meg, és 18 előtt ne nagyon szúrass, mert nyomot hagy. Már két éve kivettem a szépségpöttyömet, de még most is tisztán látszik a helye. (Ami a szemöldökömben volt, teljesen legyógyult, már nem is látszik)

2012. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orr piercinget korainak tartom, viszont Te csinálod jól, egyáltalán nem kell ebben a korban sminkelni.
2012. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj ha nem sminkelsz. Az orr piercing pedig szerintem szép, és feldobja az arcot is. Nekem is van. #3 válaszoló nézz már körül, hány csajnak van orrpiercingje, mielőtt ilyen hülyeséget írsz. Ezerszer inkább az legyen egy lánynak, mint egy fültágító, ami kicsit se nőies...
2012. márc. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
16 vagyok és nemrég lövettem az orrom sarkába pct. Elég fájdalmas :$ meg sztem elég korai 14 évesen
2012. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 15 éves leszek, 2 PC van a fülembe de nagyon szeretnék az orromba és a köldökömbe is, viszont nem engedik majd csak 16 évesen ... vagy még akkor se. Szerintem is túl korai de ha megengedik próbáld ki. Állítólag viszonylag hamar gyógyul de semmi képpen se cseréld vagy vedd ki mielőtt teljesen meg nem gyógyul!! És eléggé fájdalmas is.. jól gondold meg.:)
2012. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!