Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Maxfactor spiráljai köüzl...

Maxfactor spiráljai köüzl melyik az, amelyikkel nagyon szép hosszú és dús pillákat lehet varázsolni, és nem szárad be túl hamar? Vagy más szempillaspirál, amelyikre esküsztök?

Figyelt kérdés
gondolkodom az xperiencen, meg a calorie 2000-ren, meg a false lash effect fusion-ön.. van csak simán false lash effect is. mi a különbség a kettő között? az egyik lila, a másik fekete borítású. lehet, hogy az egyik a vízálló változata lenne?
2012. ápr. 11. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
én a Bourjois spriáljaira esküszök és egy életre megfogadom többet nem váltok:)) csak mert én is hallgattam sok emberre megvettem a max factor lash effect lilát hát szép minden szeretem is,de mégse bourjois:( :) 2000 calorie egy rakat szar ott csücsül már 2 éve a szekrényemben,utáltam :)
2012. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
haha, pont most írtam neked privit:D
2012. ápr. 11. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Make Up Factory. Hagyományos kefe de az nagyon nagy és kíváló szempillákat csinál.
2012. ápr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!