Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökceruzát lehet szemcer...

Szemöldökceruzát lehet szemceruza helyett a vízvonalon használni?!

Figyelt kérdés
Tehát a problémám az lenne, hogy ma elmentem a Dm- be, mert szükségem volt fekete szemzeruzára, lehetőleg olyanra, ami nem folyik le.. Odamentem az Astor púlthoz, két fajta ceruza volt, egy tekerős, meg egy sima ceruza, aminek kupakja volt.. Én a tekerőseket nem szeretem, ezért megvettem a sima hagyományosat.A baj csak az, hogy itthon vettem észre, hogy szemöldök ceruzát vettem.. És most nem nagyon tudom, hogy mit csináljak, mert nem egy olcsó dolog volt.. Kiadtam rá 1700 ft- ot..

2012. ápr. 13. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lesz bajod tőle, maximum kicsit keményebb, és ha érzékeny a szemed, esetleg kaparhatja, amikor fested.

De ha megvan a blokk és nem használtad még, akkor vidd vissza és ki fogják cserélni, ha elmondod, hogy mi a gond.

2012. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ugyan az a szemöldök meg a szemceruza, de szóljatok, ha nem.
2012. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ugyanaz. A szemöldökceruza keményebb hegyű, és nem húz annyira élénk színű vonalat.
2012. ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ugyanaz! A szemöldökceruza keményebb! Szerintem nyugodtan használd!!
2012. ápr. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem összetételbe biztosan van különbség a 2 közt, mivel egy szemceruzát közvetlen a szemednél használsz-tehát az egy érzékenyebb terület, a szemöldökceruzát meg nem.

Én is megpróbálnám visszacserélni, szerintem ha van blokk, nem lesz gond, hiszen nem 2 hét múlva akarod visszavinni vagy valami, hanem másnap.

Próbáld meg! Sok sikert!:)

2012. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem használnám. próbáld meg eladni vaterán, ha van accountod. ha nincs, kérd meg egy ismidet.
2012. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha el tudod vele érni ugyanazt a hatást és nem irritálja a szemed,akkor szerintem fölösleges ezen problémázni,nem lehet olyan nagy a különbség.
2012. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a blokkot hála Istennek elraktam a kasszánál! De nem tudom, hogy a DM- ben vissza cserélik -e.... :/ 1x használtam mindössze, de akkor is csak kipróbáltam.. Igen észrevettem, sajnos kicsit halványabb.. Meg keményebb is.. Majd jövő héten lehet, hogy megpróbálom visszacserélni! Köszönöm a hasznos válaszokat! ;)
2012. ápr. 13. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!