Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el sminkelni?

Figyelt kérdés
Én 12 vagyok,de a sok bőrhiba miatt egy kis sminket használok. Minden reggel alapozó,szemhéjfesték,szempillaspirál,szájfény. Szerintetek korai? Még egyszer mondom,hogy csak alig látszik a smink mielőtt valaki belém kötne.

2012. jún. 1. 18:16
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Szia

szerintem egy kis sminkkel semmi baj sincs , ha úgy jobban érzed magad

ha nagyon nem szép az arcbőröd menj el bőrgyógyászhoz, én kaptam egy tök jó kis gyógyszert ami nagyon hatásos :)

2012. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

12 évesen - a bőrhiba ellenére sem - NEM kell sminkelni!!! a pattanásokat nem szabad elfedni, levegőzniük kell, h szépen eltűnjenek, begyógyuljanak. Ha már most elkezded, a bőröd kb 20 éves korodra ugy fog kinézni, mint egy 40 évesé.

ha ezt akarod akk nyugodtan, de 12 évesen még a babáidat sminkeld szerintem.

20 éves vagyok, és még most is csak korrektort használok ha vhol börhiba van.

2012. jún. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló ez nem igaz, hogy a bőr nem fog begyógyulni ha sminkeli magát. most linkeljek képet milyen volt az arc bőrm? és milyen szép most? pedig már 16 éves leszek nem soká és szintén 12 évesen kezdtem el alapozózni az arcom.
2012. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kedves 13:57-es


Nem fogunk korábban ráncosodni és nem fog elromlani a bőrünk idő előtt, ha korán kezdjük a sminkelést!

Én 13 éves korom óta sminkelek, 18 éves korom óta már eléggé durván sminkelem magamat napi rendszerességgel. Most vagyok 28 éves és ugyanolyan szép sima az arcom mint pl. 20 évesen volt! Nem lettem ráncosabb!

2012. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
jo, majd gyere vissza 5-6 év múlva és akkor értékeld az eredményt. Lehet h a pattik eltűnnek, de a bőr nem tud lélegezni akármilyen szuper alapozó van rajta.
2012. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én vagyok újra:

Persze ez természetesen függ attól is, hogy milyen minőségű sminkcuccokat használunk, mert azért az se mindegy! Ha jó minőségűt használunk, akkor nem fogunk tőle idő előtt ráncosodni.

2012. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
14:57es mosd le a sminket:D:D
2012. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
17 évesen kezdtem...
2012. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!