Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált és...

Milyen szempillaspirált és szemceruzát vegyek olcsót? Ami nem kenődik, nem maszatolódik még ebben a nagy melegben sem. Ugyanakkor a spirállal szép hosszú és dús pillákat formálhatok.

Figyelt kérdés
Szemceruzát, ha nem tud senki ajánlani, ami ugyanúgy nem kenődik még nyáron sem, akkor valami házilag készült festést ajánljatok.A szemceruzával szemöldököt szoktam satírozni, meg szemkonturnak is használom.

#szemöldök #Szempillafestés olcsón.
2012. jún. 19. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire olcsót szeretnél? A noname márkásak közt pár száz Forintért is vannak, én 1000-1500 körülieket szoktam venni, pl. Maybelline, most egy akciós Astorom van, de pl. Oriflame-nél is szoktak lenni akciók, amikor egy ezresért lehet kapni.

Nekem minden fajtából a vízállók váltak be, azok melegben is fennmaradnak.

Szemceruzából még nem találtam tökéleteset, szemkontúrnak szemspirált szoktam használni ecsettel felkenve, tartósabbnak bizonyult mint a tusok, ha éjszakás vagyok még az alvást is kibírja.

2012. jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

essence spirál.

szemöldökre szemhéjpúderes megoldás, szemkontúrnak meg tus.

2012. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én 850 ft-ért vettem Miss Sporty studio lash 3D volumythic-et nagyon jó!
2012. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bármelyik Maybelline szempillaspirál. Iszonyúan jók, nekem most a The Colossal Volum' Express Smokey Eyes van meg és csodákat művel a pillákkal. Mondjuk eleve is hosszú szenpilláim vannak, de ez dúsít, hosszít, teljesen fekete, minden ami kell.
2017. dec. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!