Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Extrém stílusú és vad nő...

Extrém stílusú és vad nő vagyok, de tapasztalatlan parfümök terén, magamnak még sose vettem. Tapasztalatok, ötletek parfümre amit érdemes lenne megnéznem?

Figyelt kérdés
Szeretem a motorokat, a metál zenét, kicsit férfias vagyok. Szóval az édes, virágos illatok nem ide valóak.

2012. aug. 1. 22:31
 1/4 anonim válasza:
Mindenképpen fűszeres illatokat keress. Írd be a keresőbe, hogy milyenek vannak, a DM-be ha van a közeledben pedig meg is szagolhatod, melyik áll legközelebb hozzád :)
2012. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Halihó,én is ilyesmi vagyok. Ami nekem nyárra nagyon bejött, az az avonnak a Christian Lacroix : Absynthe illata. Friss, savanykás-fűszeres-fás keverék. Nehezebb, határozottabb női illat, de mégis friss. Ez mondjuk téli, esti vagy buli parfüm, mert elég erős.


Ennek van egy Rouge nevű testvérillata, az is eléggé jó, bár az inkább fűszeres-édes. Azt mondjuk akkor ajánlanám, ha ingerenciát érzel arra, hogy talpig feszülős bőrbe öltözz :D


Hasonló,de kicsit kevésbé buja az Little Black Dress névre hallgató illat szintén az avonéktól. Fás, fűszeres illat.


Az Armani Mania for Women-t is nézd meg, szintén szantálos, citrusos.


Ha valami frissebbre vágysz,akkor Issey Miyake illatokat is nézd meg.



Emellett a sportmárkák parfümjeit nézném meg, pl. Puma, Esprit, Adiddas, Mexx.

2012. aug. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el DM-be és nyugodtan szagolgass végig mindent :)
2012. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ó köszönöm ezt a bőséges választ, drogériában már voltam szaglászni, de hamar elegem lett az összekavaródott pacsuli illatból is hamar feladtam :) Ezt a néhányat akkor majd megnézem
2012. aug. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!