Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak a piercingemmel,...

Mit csináljak a piercingemmel, hogy ne csipogjon be?

Figyelt kérdés
2 hét múlva megyünk innen Szlovákiából a Budapesti Parlamentbe.De 2 piercingem is van.(köldök és fül) amikor belépünk állítólag át fognak világítani minket 1 detektorral hogy nem-e viszünk be valamit.Én addig mit csináljak,hogy ne csipogjanak be a piercingjeim,mert nem tudja a tanárom,és az iskolából sem senki,és nem is szeretném,ha megtudnák,hogy 15 évesen piercingem van.Azért nem akarom,hogy megtudják,mert az iskolában ki kell venni a piercingeket.Mit csináljak?
2012. okt. 5. 16:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
A tanár nem vette észre a fül piercingedet? :D
2012. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem:D nem szokta nézegetni a fülünket.
2012. okt. 5. 16:59
 3/12 anonim ***** válasza:
tegyél be helyette szilikon piercinget, vagy vedd ki arra az időre (bár tudom, hogyha kiveszed, akkor utána sokkal nehezebb visszatenni).
2012. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Vedd ki arra az időre.

2. A piercing, az ékszerek nem csipognak be,(hacsak nem vasból vannak..)

2012. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A köldököt még hagyján, hogy nem tudják, de a fülben lévőt sem látják?! LOL!!! :-)

Amúgy a köldöknél meg a farmergomb is becsipoghat, de sztem az ilyen piciket nem is jelzi, mert mindenkin lehet gyűrű, meg fülbevaló stb., és az elég macerás lenne, ha minden ilyen embert le kellene csekkolni külön.

2012. okt. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat(:
2012. okt. 5. 17:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyugodt lehetsz, ilyenkor nem az ékszerre kíváncsiak hanem a szúró/lő tárgyakra

Ha bunkó lesz a detektoros, félrehív hogy vedd ki őket, de kétlem hogy megtenné


Amúgyis akinek intim ékszere van, azzal mit tudnak csinálni? Nem engedik be? Az lenne már az év sztorija..

20/F

2012. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amúgy beengednek piercinggel.


Viszont aki írta, hogy nem csipog be, hacsak nem vasból van, hát igen, az a helyzet, hogy vasból van, mégpedig orvosi acél ötvözetből, az acélról pedig tudjuk még általános iskolából, hogy az bizony vas...

2012. okt. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon rendesek vagytok,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok . :)
2012. okt. 5. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
A munkahelyemen még a fülbevaló is becsipog a fémkapun, szerintem tegyél be szilikon piercinget a biztonság kedvéért! :)
2012. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!