Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ma szúrattam a köldök pc-m az...

Ma szúrattam a köldök pc-m az cink ha egyátalán nem fáj?

Figyelt kérdés

néha érzek mintha meg csípnék de semmi több,később fog fájni? 1x bekentem 70%-os alkohollal mert ezt ajánlották a szalonban ahol csináltattam,esetleg még mit tehetek rá ami nem kenőcs mert nem akarom hogy rászáradjon és még azt is tisztogatni,fürdést hogy oldottátok meg?

köszönöm előre is! :)


2012. dec. 5. 20:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy picit feszül is ...
2012. dec. 5. 20:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne. Annó mikor én csináltattam nekem másnap reggelre kezdett el "fájni". Azért olyan vészes nem volt most, hogy így visszagondolok rá. :D
2012. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy emlékszem, hogy nekem sem fájt már pár órával utána.
2012. dec. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,és hogy fürödtetek vele?
2012. dec. 5. 22:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fájt egyáltalán! Barátnőmmel együtt csináltattuk, ő volt előttem, és még sírt is, hogy mennyire fáj. Én tökre beparáztam, utána meg nem is éreztem semmit kb. :D. Én zuhanyoztam, próbáltam úgy csinálni, hogy ne menjen rá víz, de szerintem ment rá, és nem lett semmi baja. Nekem is alkohollal kellet kennem, azt hiszem, egyszer bekentem, és utána néhány nap múlva jutott eszembe, hogy kennem kéne. :D

De amúgy tök vicces, nem? Nekem az volt, hogy minden este meg reggel megláttam, hogy jéé tényleg, nekem meg köldökpiercingem van. :D

2012. dec. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ez jó :D köszi :)))

én nagyon féltem! :D

2012. dec. 6. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!