Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Frissen szúrt köldök piercinge...

Frissen szúrt köldök piercingemet meddig ne érje víz?

Figyelt kérdés
Tegnap lett köldökpiercingem,de nem sok utasítást kaptam,hogy mit lehet,mit nem. Tegnap leragasztottam,és úgy zuhanyoztam. Van ahol azt írják, hogy meg kell mosni,máshol azt hogy egy darabig ne érje víz. Aki tudja,melyik a helyes,válaszoljon. :)

2012. dec. 8. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Körülbelül 2 hétig ne érje víz! :) Én is leragasztottam zuhanyzás közben mindig, nem is lett semmi gond vele :)

Alkohollal fertőtlenítsd napi 1-2 alkalommal és kenegesd vagy körömvirágkrémmel, vagy tetran kenőccsel!

2012. dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mikor én csináltattam nekem annyit mondtak, hogy nem muszály leragasztani zuhanyzáskor, csak az a lényeg, hogy ne ázzon ki.
2012. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!