Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sminkelik magukat a...

Miért sminkelik magukat a lányok többsége?

Figyelt kérdés
Csak szerintem értelmetlen?
2012. dec. 17. 19:33
 1/9 A kérdező kommentje:
sminkeli magát*:) bocsi
2012. dec. 17. 19:34
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nem értelmetlen, mert sminkkel sokkal jobban érzem magam, több önbizalmam van, szebbnek látom magam, szóval mindenképp jó.
2012. dec. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert nincs önbizalmuk, nem tudják elfogadni, rondának tartják magukat.
2012. dec. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert ilyen a világ.Én is sminkelem magam.Nem szégyenlem az arcomat,szimplán körülöttem mindenki ezt teszi,és kényelmetlenül érezném magam.Mondhatjátok hogy majmolok.Ezt elfogadom.De másban teljesen más vagyok mint a többiek.
2012. dec. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

mert most ez a divat van. 20 éve még a gimisek se nagyon festették magukat (mert kivágták volna suliból), most meg általánosban kezdik 10 évesen. Csomó drogéria van, hozzáférhetők a sminkcuccok, nem csak egy illatszerbolt/város. Mindenhol a sminkelt arcokat látják, neten, újságokban, tévében. Azt hiszik, az a minta.


Egyébként meg sokkal jobban néz ki az ember kisminkelve, de ahhoz kell kis gyakorlat, hogy rájöjjön az ember, mit hogyan használjon, hogy jól is álljon.

2012. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Sminkben szebben látom magam. Anélkül sem vagyok éppen csúnya, teljesen vállalható fejem van, de mégis jobb, ha van rajtam. Persze nem viszem túlzásba, alapozó és púder természetesen az elmaradhatatlan pirosító (hullasápadt vagyok), és spirál. Szerintem ez nem sok, és nem látom értelmetlennek.
2012. dec. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
76%
Mert a smink eltakarja a bőrhibáimat,amik miatt amúgy kényelmetlenül érzem magam társaságban és persze magamat is sokkal szebbnek tartom a pattanások nélkül.
2012. dec. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Önbizalomhiány miatt, legalábbis én. Nem tudnék kilépni smink nélkül az útcára, mert hozzám tartozik és nagyon rosszul érezném magam anélkül, nálam ez már nem is a szépségről szól, hanem arról, hogy így tudom elfogadni magam. Ha úgy érezném, hogy smink nélkül is elfogadható vagyok nem sminkelnék.
2012. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egy kis korrektortól a szemek alá, egy halvány színű labellotól, és egy kis szempillaspiráltól nem leszek mű. (főleg hogy alig van szempillám, és így néz ki úgy, mit egy átlagos embernek. :)
2012. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!