Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ciki, ha egy 18...

Szerintetek ciki, ha egy 18 éves lány gyöngyökből készült karkötőket hord?

Figyelt kérdés

2012. dec. 26. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem én azt tartom h mindenki hordjon azt ami neki tetszik és ne törődjön másokkal 20/L
2012. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki! :)
2012. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki! Nekem is vannak gyöngyből készült ékszereim, amiket nagyon szeretek, amikor kifinomultan nőies a megjelenésem, tökéletesek ezek a kiegészítők! :) Én nagyon szeretem őket, van, amit én készítettem, azok pedig még egyediek is.

17/L

2012. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretem a gyöngyöket, és szeretek belőlük ékszereket készíteni, nagyon jó elfoglaltságnak tartom, csak az anyukám azt mondja, hogy szerinte dedós. De rajta kívül senki se mondja ugyanezt. Köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 26. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyud elég fura ha a saját lányának ilyet mondd... hmm, na mindegy. A gyöngy ékszerek egyáltalán nem dedósak, inkább egyedi, különleges, szépek. 28 éves vagyok de én is hordok ilyeneket, sőt az anyukám is, lehet a tiéd is csak irigy hogy neki nincs:P Csinálj neki valami szépet:D
2012. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem a gyöngyfűzés sem a gyöngyékszerek hordása nem dedós. Szerintem légy büszke arra hogy milyen ügyes vagy,hogy tök jó kis karkötőket csinálsz. ;)

Ha úgy csinálod hogy füzől egyet kicsi gyöngyből,egy másikat nagy gyöngyből összekötheted egy masnival és úgy lehet hogy divatosabb,de szerintem nem dedós,vásárokon is lehet kapni olyan karkötőket amiket nénikék csinálnak és olyan szépek. :)

2013. jan. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!