Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Baj hogy nem sminkelek?...

Baj hogy nem sminkelek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és a korosztályomban mindenki sminkeli magát. Tudom hogy végülis ráérek még, de zavar hogy csak én nem. Esetleg egy kis szemceruza vagy szempillaspirál nem árthat...Szerintetek???

2012. nov. 4. 17:43
 1/4 anonim válasza:
100%
szerintem jól teszed, hogy nem sminkeled magad; ha mindenki más beugrana a kútba te is beugranál? nah látod... nem kell feltétlenül a többiekhez hasonlítanod
2012. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Pont a trend, a divat, a mindenki csinálja torzítja el a társadalmat és tönkre teszi az egyéniséget. Ha te úgy érzed tisztának és természetesnek kell lenned hát ne sminkelj, eljön majd az idő, amikor olyan helyzetbe kerülsz, hogy szükséged lesz, de szerintem egy 14 éves lánynak aki iskolába jár nincs szüksége szépítő szerekre, hiszen tanulni jár az iskolába.


Amúgy ezt a mocskos média teszi! Belénk nevelik, hogy legyél karcsú, sexy, sminkelj, legyél izmos mert az a normális, és megmutatja milyen mesterséges az egészségre káros anyagokkal válhatsz azzá. Például rengeteg üdítőitalt reklámoznak hogy nem természetes cukrot, hanem aszpartant ( cukorpotló-t ) tartalmaz, csak azt elfelejtik közölni, hogy tudományosan bizonyított a rákkeltő hatása.

2012. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én sminkelek, bb krémet és szempillaspirált használok, és az erős sminkeket kifejezetten utálom... sminkkel jobban érzem magam, mert régen sokat szekáltak, de így kicsit magabiztosabb vagyok, a másik meg van egy pár pattanásom, de használok rá krémeket amik igen sokat segítettek... mindegy, a lényeg, csak azért mert más sminkeli magát neked nem kell sminkelni magad, ha te egyébként smink nélkül is jól érzed magad :) ezt te döntsd el ne befolyásoljon semmi ebben... egyébként egy szempillaspirál meg mondjuk egy ajakápoló egyáltalán nem sok :)
2012. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldönteni.

Azért mert ez a divat, nem kell neked is mindenáron sminkelni. Ha jól érzed magad smink nélkül, szép a bőröd, akkor felesleges.


De ha esetleg sminkelni is akarod magad, a szempillaspirál és az ajakápoló bőven elé 14 évesen.

És tényleg ne azért sminkelj, mert mások is, hanem azért, mert úgy érzed jónak. Ne mások befolyásoljanak, az a fontos, hogy te hogy látod jónak.

2012. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!