Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hi. Szerintetek milyenek a...

Hi. Szerintetek milyenek a szemeim? :|:s

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 2. 19:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szerintem szép :) Én visszafogottabb vagyok ilyen téren, de ez a fajta az a smink ami tetszik. Szépen megcsináltad. Mondjuk egyetlen tanácsom lenne csak: szerintem alul a szempilláidat ne fesd ki ennyire.


Egy kérdés: neked nem kenődik el vízvonalon a szemceruza? Én kevesebbet használok, de elkenődik nap végére..


18/L

2013. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Eloszor is, koszonom:) masodszor: nem kednodik el az I Love Xtreme, I love Rock termeke. A tobbi viszont IGEN.
2013. febr. 2. 21:24
 13/29 anonim ***** válasza:

:D "mind a 6 a tiéd?" - ezen jót röhögtem! XD

De amúgy szépek, ja.

2013. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Hi. Szerintem szép csak túl sok a festík :D
2013. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
szép
2013. febr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
#13 Most esett le a poeeen..>< :'DD hatszemuvagyok.
2013. febr. 3. 18:34
 17/29 anonim ***** válasza:
10%

akkor jövök én, megtöröm ezt a "szép"-"gyönyörű" láncot :D


1. az alsó szempilláid szerintem is szépek, viszont a felsők nincsenek annyira hosszúak, mint amennyire itt elvoltak ájulva a válaszolók, a sok festék miatt pedig látszik, hogy nem műszempilla (mondjuk azok alapból sokkal hosszabbak), főleg a bal(?) szemeden (jobb oldal, 2.kép), ahol középen sikeresen összeragasztottál pár szálat. :D

2. nekem nem tetszik a barna szem.

3. összegezve engem nem nyűgöz le a szemed.

2013. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
Hány éves vagy? 12? Olyan hülye kérdéseket tesznek fel egyesek. Kit érdekel, h milyen a szemed?
2013. febr. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Jó hát ez is 1 válasz xD koszonom szeppen . Ezzel nemtudsz elkeseritenj ugyhogy hiaba probalkozol:) ja es am meg az a jobb masodik, az csak ugy lett fotozva.
2013. febr. 9. 19:20
 20/29 anonim ***** válasza:

nem elkeseríteni akarlak, hidd el. :)

csak egyszerűen a szempilláidon nagyon látszik, hogy köze sincs a műszempillához, már csak a hossza és összeragadtsága miatt sem, de egyébként tényleg szép sűrű.

egyáltalán nem tudom felfogni, hogy lehet valaki olyan hülye, hogy egy igazi, spirálozott szempillát összekever egy műszempillával..

2013. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!