Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy kell sminkelni? HELP...

Hogy kell sminkelni? HELP kezdő a láthatáron

Figyelt kérdés

Életemben nem sminkeltem még, de ma kipróbáltam az alapozás (sztem)sikerült de a szemceruzánál elakadtam és nem olyan lett mint amilyenre számítottam...

de végül is nem a szemceruzázás meg a szájfényezés érdekel hanem az összes többi (korrektor,alapozó,tonik,stb...)



Sztem nekem kéne vmi nagyon-nagyon részletes útmutató jó sok képpel és oda írva hogy mit mire kell, és hogyan kell használni, vagy nem tudom mi segítene :D


mondanátok olyat ami bevált nektek és olcsó is? (alapozó púder,... akármi)


2013. febr. 28. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:

keresgél Youtubén videókat, van fenn rengeteg.

Makeup for starters, how to make daily makeup, stb.


Annyi tanácsom lenne,hogy gagyi, drogériás alapozókat hanyagolnám... én clinique alapozót használok, és bár egy üveg belőle drágább (8000Ft), mint a drogéirákban beszerezhetőek, mégis jobban megéri, a minősége miatt, valamint kiadósabb... nekem két hónapig kitart, pedig naponta többször újrasminkelek. Ha vannak bőrhibák, púder, és korrektor jól jöhet még.


Az pedig, hogy elsőre nem úgy sikerül, ahogy azt szeretnéd, ez normális. Gyakorolni kell, idővel jobban látod majd hogy mi áll jól, és el is tudod majd készíteni. Bár sztem nem az a nehezebbb,hogy jó sminket csináljon az ember, hanem hogy ne olyat csináljon, ami nem áll jól neki :D

2013. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!