Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek mennyi ideig elég egy...

Nektek mennyi ideig elég egy ajakápoló?

Figyelt kérdés

Milyen kiszerelést használtok? (stift, tégelyes, tubusos)

Mekkora mennyiség?

Írhattok márkát is. :)


Még egy kérdés:

Függ az ajkak teltségétől, hogy milyen gyorsan fogy el az adott ajakápoló?



2013. márc. 21. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Stiftest használok, de egyszerre többet is, így pontosan nem tudom. Télen jóval többet használok, mint nyáron. Még ilyenkor is sokszor bekenem a szám egy nap. Szerintem kb. 2 hónap alatt fogy el 1 stiftes. Inkább attól függ, hányszor mész át rajta, mint az ajkak teltségétől.
2013. márc. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem,nem függ az ajkak teltségétől.Nekem kb.egy évig elég,és stifteset használok.Nem szeretem a márkás cuccokat,ezért inkább ilyen olcsóbb fajtákat veszek,az is ugyanolyan jó.

És adok egy tippet is: Ha nagyon száraz az ajkad,és semmi nem segít,használj gyógyszertárakból kapható tégelyes ajakápolókat.

2013. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!