Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális hogy a 16 éves lányok minden nap sminkelik magukat? Nem értem mire jó ez.

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Miértzavar? Ez magánügy...
2013. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem magánügy, mert más is látja. Ha én nekiállok vadul maszturbálni az utca közepén, az sem magánügy, mert mindenki látja.


Amúgy milyen sminkre gondolsz? 16 évesnél a szemhéjpúder, szempillaspirál szerintem bőven belefér. Alapozó, púder, tehát a "vakolat" már szerintem is sok.

2013. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
nem tök mind1 van ennél nagyobb probléma is
2013. márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, neked ez miért probléma. Ne bámulj vadidegeneket, és ennyi.
2013. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én is azt mondom, hogy egy szolid smink, szájfény, szempilla spirál kis szemfestés belefér. 16 évesen azért már nem olyan kicsik a lányok, a 12 éves korban történő kifestés már tényleg sok. Ha valakinek csúnya, pattanásos a bőre, akkor az alapozó is belefér.
2013. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Neked ez miért bajod?


Ha vki úgy érzi jobban magát, magabiztosabb lesz, h sminkelve van, akkor csinálja. Különben ezerszer jobb mint a nagy természetességet hirdető lányok akiknek az arca tiszta pattanás, karikás szemek, fakó bőr. A sminkelés igényesség is egyben, már ha ízléses és visszafogott, vagy alkalomhoz illő sminkről van szó.

2013. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 éves vagyok, és igen sminkelem magam. Korrektor, pirosító, szempillaspirál, szemceruza, szájfény, szemhéjtus. Leginkább ezeket használom. Az én környezetemben nem sokan sminkelik magukat, az osztályunkban is talán én vagyok az egyetlen. Le lehet pontozni, de én így érzem szépnek magam.
2013. márc. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!