Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes Claire's -ben kilövetn...

Érdemes Claire's -ben kilövetni a fület?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízhatóak? Természetesen orvosi fémmel lövetném ki, nem bizsuval. :) Egy ismerősöm is ott csináltatta de neki nagyon csúnyán begyulladt, erősen gennyes volt, vérzett, satöbbi, és a sok kínlódás után végül elég csúnyán forrt be. Szerintetek?
2013. máj. 17. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én pár hónappal ezelőtt lövettem ki ott a fülemet. Elmondanak mindent, hogy hogyan kell ápolni stb. A fülbevaló amit ott adnak hozzá az nem bizsu, hanem rendes gyógyfülbevaló. Ilyen folyékony szert is adnak amivel mindennap többször le kell önteni és megmozgatni a fülbevalót. 3-4 hónapig nem szabad kivenni a fülből mert akkor összenő. Valószínűleg az ismerősödnek azért vérzett meg minden, mert nem ápolta rendesen. Nekem nem fáj azóta sem csak 1-2szer sajog pár másodpercre. Nekem még plüss macit is adtak a kezembe mikor kilőtték. :)
2013. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!