Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb alapozó?

Melyik a legjobb alapozó?

Figyelt kérdés
Tudom.. rengeteg ilyen kérdés van már, de én felteszem még 1x :) Szerintetek melyik a legjobb alapozó? Elég problémás a bőröm, néhol száraz, néhol zsirosabb illetve pattanásaim is szoktak néha lenni. Az ár majdnemhogy nem számít, most kiadok akár többet is érte, csak jó legyen. Köszi a válaszokat! :)
2013. máj. 22. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen alapozót szeretnél, akkor a MAC Matchmasterét és a Clinique alapozókat tudom ajánlani, évekig ezeket használtam. Tavaly viszont vettem egy eredeti BB-krémet, az veri az összes eddigi alapozót, amit kipróbáltam (MAC, Clinique, Chanel, L'oréal, Avon, Maybelline...) Tökéletes a fedése, és nekem is kombinált a bőrtípusom, mint neked, és nagyon bevált, egyelőre el sem tudom képzelni, hogy visszatérjek az alapozóhoz. Én a Missha M Perfect Covert használom, az egyetlen baj vele, hogy nehéz beszerezni. Budapesten tudtommal csak a Bartók Béla úton lehet kapni a XI. kerületben, meg webshopban, de rendelni nem szívesen rendelnék úgy, hogy előtte nem próbáltam ki, könnyen el lehet téveszteni a megfelelő árnyalatot. Ezen kívül tudom még ajánlani a Clinique 3 lépéses arcápoló családját, nekem rengeteget javult tőle a bőröm.
2013. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó köszi a részletes választ :) pont a XI. kerületben lakom. Tudnál segíteni, hogy pontosan hol lehet ezt a BBkrémet beszerezni és kb mennyibe kerül?
2013. máj. 22. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Bourjois Flower Perfectiont használok, nekem ez jobban bevált mint mondjuk a MAC vagy Vichy, amiket mindig ajánlani szoktak. Jó a Missha BB is, de nekem annak kevés a fedése.
2013. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég problémás tud lenni a bőröm, szerintem olyasmi lehet, mint a tied, néhol száraz, néhol meg tele vagyok pattanásokkal. Én a La roche posay alapozóját szeretem (kb. 5ezer forint, gyógyszertárban kapható), mert ettől nem jönnek ki újabbak, és nagyon szépen fed, építhető. Sokan nem kedvelik, mert nem egy könnyű viselet és hamar szárad, ezért gyorsan kell vele dolgozni, de én ezt már észre sem veszem, több, mint három éve ezt használom, mert sajnos minden mástól kipattogzom.


Itt is írnak róla, előtte-utána képpel: (bár ez a régebbi, de én mindkettőt használtam, és azon kívül, hogy a tubuson a sárga kocka piros, nem vettem észre más különbséget)


[link]

2013. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vàlaszoló vagyok, Bartók Béla út 85., egy kis bioboltot kell keresni. Kb. 6.000 Ft, de ezért egy 50 ml-es kiszerelésűt kapsz. Az alapozók nagy része csak 30 ml-es, szóval így szerintem nem is olyan drága, és nagyon sokáig elég :)
2013. máj. 31. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!