Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tényleg ennyire számít a...

Tényleg ennyire számít a nőknél egy jó sminkelés?

2013. jún. 11. 08:15
 1/7 ivilicious ***** válasza:
100%

ennyit,ja. ha jól csinálja.


barátom mindig azt mondja,h sosem jött volna össze olyan csajjal,akin fél kiló smink van, ki tudja reggel mi várja :D:D

2013. jún. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A képen, amit küldtem sokan elgondolkodtak, hogy ps-e, de a többség arra jutott, hogy nem az. Lehet egy picit lefogyott a lány, vagy 6-7 kilót és akkor már tuti, hogy jó sminkessel ilyen nőt varázsoltak belőle. Mert az első képen bottal sem piszkálnám meg, de a 2. on már annál inkább ha a teste jó lett.
2013. jún. 11. 08:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a második kép sem szép, de alapvetően igen, nagyon sokat számít a smink.
2013. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem linkelné be valaki úgy a képet, hogy ne kelljen like-olni? nincs fb-m


Egyébként látatlanban is elhiszem, h lenyűgöző lehet az átalakulás.

Ha beírod google-be, hogy "extreme make up transformation", igazán megdöbbentő előtte-utána fotókat kapsz.

Itt is egy adag: [link] - de vannak ennél sokkal durvábbak is

2013. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Számít, de tökéletes bőr kell hozzá különben nagyon nagyon látszik. Ha szép a bőröd és magadra raksz egy kevés alapozót, meg kisminkeled a szemed, rúzsozod a szád, az is rengeteget tud dobni egy nőn, és még szép is.

Viszont ha nem túl jó a bőröd, akkor ha magadra raksz egy kevés alapozót, már az is látszik. Ha magadra raksz mégtöbbet, hogy nézzen ki valahogy, akkor pedig beszélgetős távolságból látszik, hogy egy tonna smink van rajtad és borzalmas.

2013. jún. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudom megnézni a linkeket, de így látatlanban is meg tudom erősíteni, hogy rengeteget számít a smink. Ha megtanulod, hogyan kell előnyösen kifesteni magadat, hihetetlen lesz az eredmény.

Az egyik előző hozzászólóval mondjuk nem értek egyet; ha megfelelő színű és állagú alapozót használsz, illetve ha csak a kellő mennyiséget alkalmazod, akkor nem lesz feltűnő a smink, akkor sem, ha nem tökéletes a bőröd. Az enyém pl. nagyon tág pórusú, viszont sminkkel ez szinte egyáltalán nem látszik. Viszont az sem, hogy sok alapozó van rajtam. Egyszerűen eltaláltam, melyiket és mennyit használjam, így már egyáltalán nem feltűnő, még közvetlen közelről sem. :)

2013. jún. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen ennyire számít,úgyhogy felébredhetsz mostmár az álomvilágodból


Köztudott hogy a nők 90%-a nem szép smink nélkül,de sokan még az átlagos kategóriát se érnék el.Azért látunk ennyi gyönyörű nőt (legalábbis ebben az országban) mert tele vannak sminkelve

2013. jún. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!