Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek gáz, ha 15 évesen...

Szerintetek gáz, ha 15 évesen elkezdem magam sminkelni?

Figyelt kérdés
Nem szoktam magam sminkelni max. néha (szempillaspirál,szájfény). Vagy amikor a barátnőim kifestenek. Nagyon nagy szemem van, főleg ha kihúzzák nekem szemhéj tussal meg szemceruzával. Nem akarok alapozót használni , mert hála Istennek elég szép bőröm van, és nem is akarom magam mindennap festeni. Szóval szerintetek gáz lenne ha elkezdeném tanulgatni hogy, hogy kell kifesteni magamat (elég béna vagyok), meg ha festeném is magamat?:D Januárban 16 éves leszek :)

2013. okt. 2. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz...Csak mértékkel,ne úgy nézz ki mint a papagáj,és vigyázz nehogy 20 év múlva ráncos legyél..:DD 16/L
2013. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én 15 éves (lassan én is 16:) vagyok és mindennap sminkelek és a legtöbb osztálytársam is szóval szerintem nem gáz, sőt épp ellenkezőleg. Nem teszek fel sok sminket, csak szemfilccel kihúzom felül a szemem de tényleg vékonyan és szempillaspirált használok, de sokáig csak a szempillaspirált használtam. Szerintem próbálgasd otthon, hogy mennyire megy pl a szemceruza, vagy szemtus vagy szemfilc(szerintem az utolsó a leghatásosabb és nem is olyan nehéz vele bánni) és utána kezdd csak minden nap, ha egyáltalán akarod minden nap. Jaa és tényleg, este sose felejtsd el lemosni:))
2013. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Annyi, hogy a tussal meg kell tanulni bánni, szóval azt ne a reggeli kapkodásban próbálgasd hanem gyakorolj előtte + számolj időt a sminkelésre reggelente is :)
2013. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is 15 évesen kezdtem, nemrég, most leszek majd 16 nem sokára :)

Én használok BB krémet és korrektort a problémás részekre, púdert, szemhéjtust, szempillaspirált, néha ceruzát a vízvonalra, meg szemöldökceruzát.

Azt viszont jól mondják előttem, hogy a tussal tanulj meg bánni, mielőtt élesben próbálod. Amikor először használtam, ki em mentem volna az utcára, de most már a reggeli kapkodásban is meg tudom húzni a tusvonalat :)

A lényeg, hogy mosd le minden este jól!

15/L

2013. okt. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket csajok!!:)
2013. okt. 2. 21:02
 6/6 anonim ***** válasza:

én már 14 évesen sminkeltem, nyolcadikból való elballagás után.

Fekete szemceruza körbe és szájfény, csak ezeket használom. Amúgy sötétbarna haj, sötétbarna szem, fehér bőr.


Amúgy nekem is elég nagy szemem van, kb olyan, mint Mila Kunis-é.

2019. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!