Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 10 évesen sminkelj...

Szerintetek 10 évesen sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
anya engedi:)

2013. okt. 29. 12:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%
anyádnak sok esze van
2013. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%
Otthonra néha poénból. Meg farsangra. Maximum.
2013. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez van, ha ilyen egy anyuka, szegény gyereknek már akkor el van b @szva az élete mikor még járni sem tud... Még is mi a f @sznak kéne sminkelnek magadat? -.-"
2013. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%

én még egy 25 évesnek is azt mondom, fölösleges a smink, mert friss feszülős ilyenkor még a bőr, nem azt mondom, hogy ne sminkeljen senki, én is szoktam néha néha, csak félek, h tönkreteszi a bőrt a sok smink később


de 10évesen határozottan hülyeség sminkelni


23/N

2013. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

Legyen már eszed, kb. ötödikes vagy, mi a fenének smink?!

A másik, hogy valószínűleg csak előnytelenül tudnál sminkelni, aminek megint sok értelme.

2013. okt. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem 10 évesen még felesleges!
2013. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
81%

Sminkelj. Aztán majd az osztályfőnök lemosatja veled. Nálunk általánosban az osztályfőnök kizavarta azt, akin smink volt. Nem csak a saját osztályából, de másokéból is. Egyszer lyukasórám volt, de valamiért be kellett mennem az ofőmhöz, aki épp megkezdte az óráját. Észrevette, hogy az egyik csaj ki van sminkelve és kizavarta, hogy mossa le azonnal.


Szerintem általánosban egyáltalán nem kéne sminkelni, max sulibulikon, de tanításra nem.

2013. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
nálunk pár éve általánosban a körömlakk se volt szabad, egyik csajon meglátta az igazgatónő, mert pont órát tartott, aztán lekapartatta a körméről a lakkot, csak úgy mehetett haza, hogy máskor 2szer meggondolja, kifesti e iskolába
2013. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
87%
pont annyi eszed lehet anyádnak mint neked. gratulálok nektek. szegény apád... ha engedi sminkeljél, b*szod, de tíz év múlva ne sírj hogy milyen csúnya a bőröd. ha meg megengedi, miért kérdezed meg tőlünk? tízévesen én micimackót néztem. mondjuk pár évvel vagyok csak idősebb nálad, de púderen és korrektoron kívül semmit nem használok.
2013. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
74%
Remélem kamu kérdés, már ne haragudj. 10 évesen a körmöm se festettem még ki, pedig nem vagyok olyan idős. Élvezd ki a gyerekkorod, hogy egy 10 évestől senki nem várja el, hogy hibátlan legyen a bőre, és tökéletes a sminkje. Majd később eldöntöd, hogy szeretnél-e, bár szerintem nincs azzal semmi baj, ha valaki nem sminkel akár húsz, harminc fölött se, mindenkinek a maga döntése. Nem lesz senki több egy kis festéktől az arcán.
2013. okt. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!