Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb márkájú és...

Melyik a legjobb márkájú és fajtájú folyékony alapozó?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Max Factor a drágábbak közül,olcsóbbak közül a Lovely.
2013. nov. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát olcsóbbak nem igazán érik meg,nem fednek elég erősen,eltömítik a pórust,nem lélegzik alatta a bőr,igénytelenül néz ki,látszik hogy le van alapozva,meg lefolyik az egész.

Én azt mondom,ha már belefektetsz vegyél drágábbat,nem fogod megbánni. Jók a Max Factorok,de ha már olyat veszel akkor már ott vagy hogy vehetsz Egy Clinique-t vagy Estée Laudert. A Clinique Superbalance-t vagy az Estée Lauder-től a Double Wear-t ajánlanám. Mindkettő folyékony alapozó és szinte hibátlan bőrt csinál,miközben nem érzed hogy egy vakolat van rajta. :)

2013. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

drogériasok közül max factor :)

magyarországon kívű revlon

2013. nov. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Clinique Superbalanced.
2013. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az eddigi válaszokban írt alapozók mind szuperjók. nekem eddig főleg az Estée Lauder Double Wear tetszett.

de!

Nagyon meglepődtem, de az összeset kenterbe veri az Armani Maestro és a Lasting Silk. Nem hittem a szememnek, mert azt hittem a Laudernél nincs jobb. Mérföldekkel győz az Armani, szinte hihetetlen, hogy onnan még van följebb. Ha teheted, próbáld ki, szuperjó!

2013. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok, nekem pl. Armani Maestro annyira nem jött be, hogy az alapvetően nem száraz bőröm a 3-4. használat után fél centis darabokban hámlott le, és 2 hónao kellett neki utána, hogy rendbe jöjjön. Ezért visszamentem megvenni a jól bevált Cliniquet, erre mondta a csaj, hogy az Armanival kapcsolatban sokan mondják, hogy nagyon szárítja a bőrt, mondtam jól van, kösz, hogy időben szóltatok.


Ezzel nem fikázni akartam, Utolsó, a Maestro-t, csak figyelmeztetni esetleg a többieket, hogy mielőtt megvennék, érdemes kérni mintát, nehogy úgy járjanak, mint én. :)

2013. dec. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, persze, teljesen igazad van, minden ilyen választ tulképp azzal kéne kezdeni, hogy kinek milyen típusú a bőre, az enyém normál/kombinált és eléggé hajlamos a zsírosodásra, szóval nekem tökéletes, mert nem fénylik a bőröm, de ezek szerint ezt úgy éri el, hogy nagyon szárít. kár, mert egyébként jó alapozó, illetve lehet, hogy akkor pl. Neked a Luminous Silk jobb lenne, szerintem érdemes az Armaninál kutakodni:) - de meglehet, hogy semmi sem lesz jó, ezt belátom.:(
2013. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!