Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy keressek alapozót és...

Hogy keressek alapozót és korrektort?

Figyelt kérdés

hallottam már, hogy a nyakhoz kell keresni a megfelelő árnyalatot, de azt is mondták, hogy a dekoltázshoz most akkor miii?

krémes alapozót szeretnék, melyik márkájú a jó? és korrektorból?

válaszokat köszi



2013. dec. 8. 01:28
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy bb krém
2013. dec. 8. 01:32
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyit szánsz rá, de az egyik legjobb krémes alapozó a Bobbi Brown stick vagy a long wear compact. MAC full coverage és a többi MAC krémes is nagyon jó. Chanel Vitalimiere Aqua szuper még krémesben.

Az legjobb korrektor az Estée Lauder Double Wear korrektor, egyszerűen fantasztikus.

BB krémből én a Clinique-nél jobbat még nem találtam, de igazából a CC krémük a legeslegjobb. (ha fiatal vagy, a BB vagy CC bőven elég, én így 30 felett is sokszor csak a CC-t használom és nem az alapozót.)

Ha bemész egy üzletbe, segítenek majd árnyalatot választani, de inkább a nyakhoz jó nézni, illetve kipróbálni az arcodon, hogy megfelelő-e.

2013. dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jokat irt az elso valaszado. Az is fontos szempont, hogy szukseged van-e eros fedesre, vagy megteszi egy konnyu BB krem, illetve, hogy milyen a bortipusod (zsiros, kombinalt, szaraz)

Ha kremesben gondolkozunk, akkor az olcsobb kategoriabol a kedvenceim az Essence Soft Mousse alapozo, kivalo fedese van, termeszetes szine es ugye nem egy 10ezer forintos kategoria, mint a Clinique

Kremes korrektor olcsobb kategoriaban a legjobb a Catrice tegelyes korrektor. Nagyon jo fedesu, tartos.


BB krembol szinte az osszes nyugati marka enyhe fedesu. Ha problemas borod van es van mit elfedni, akkor probald ki pl a Maxfactor CC kremet, annak olyan a fedese, mint egy alapozonak, de sok jo tulajdonsaga is van, ami egy alapozonak ugye nincs.


Szinvalasztas - en ugy szoktam megoldani, hogy ha mar tudom, hogy milyen markat szeretnek megvenni, akkor arrol kereseg google-ban kepeket, szepsegblogokban teszteket, ahol latom a szineket. Szoval ha kb hasonlo bore van a kepen levo nonek, mint nekem, akkor mar tudom, hogy melyik szint nezzem a boltban.

2013. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!