Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok/nők! Kinek van saját,...

Lányok/nők! Kinek van saját, nem mű (! ), hosszú körme? Lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatosan.

Figyelt kérdés

Én is növesztem és már elég hosszú, de még hosszabbat szeretnék, ezért kíváncsi lennék az alábbiakra


-hogyan ápoljátok és reszelitek? milyen alakú?

-mióta növesztitek?

-milyen márkájú lakkot/lakkokat használtok?

-milyenek a mindennapjaitok hosszú körömmel? (nehézkesebb a napi teendők elvégzése vagy nem)

-miért a hosszú körmöt részesítitek előnyben a rövid helyett?



2013. dec. 26. 23:34
1 2
 11/14 csibi99 válasza:
14 lány vagyok és kb. 8 mm a körmöm fehér része. Ötödikes korom óta növesztem és azóta ápolom rendesen. A formáját mindig változtatom most éppen mandula formájú. Szoktam bőrolajat kenni rá kéthetente (a körmöm köré). A körmömre essence ultra strong körömerősítővel kentem mostanában. Nekem bevált, de ennél gyakrabban nem ajánlatos mert kimarja a bőrt a körmöd körül. A kedvenc márkáim a Moyra, a crystal nails és az essence. A mindennapjaim könnyűek hosszú körömmel, de ha le is törik, olyan mintha levágták volna egy újpercemet.:D Szerintem a hosszú köröm vékonyabbá és hosszabbá teszi az ujjakat, én legalábbis ezért szeretem. Sok sikert és remélem tudtam segíteni!!
2013. dec. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Én minden körömfestés előtt reszelem,mindig olyanra, ami a körmöm mintájához illik. Már egypár éve növesztem, nagyon gyorsan nő, hetente reszelem, festem. Én személyszerint az essence lakkokat szeretem mert jól fednek és tartósak. Nekem semmivel nem nehezebb hosszú körömmel az élet mint röviddel.

Azért részesítem a hosszú körmöt előnyben, mert mindig mintásra festem a körmöm és rövid körömre nem kehet annyiféle mintát csinálni, mint hosszúra. És szerintem szebb is (ha nem túl hosszú, mert abban is van határ).

2014. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Kb. fel centi a fehér rész.

4. osztálytól növesztem. (most 8.-os vagyok)

Akkor reszelem mikor szünetben nincs jobb dolgom vagy ha már nagyon kell.

A kínaiból valami olcsó lakk.

Inkább előnyös. (ha valamit ki kell bogozni stb.)

Ha a kezemen ollóval vagy körömvágóval levágom a körmöm végigfut a hátamon a hideg.

2016. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Hat nekem a feher resz kozel 1 centi sokan meg el is csodalkoznak hogy ez a sajat kormom-e. Szoktam reszelni meg neha bekenem olyan koromlakkal amibe vitamin van. Peldaul mikor lereszeltem picire mar nagyon idegesitett es eleg sok mindent nehezrn csinalok meg.
2019. szept. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!