Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem köt le a sminkelés. Más...

Nem köt le a sminkelés. Más csaj is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Mármint sminkelek, de csak natúran (alapozó, korrektor, szempillaspirál, színtelen ajakápoló), és a minőségre is figyelek, de nem tudom elképzelni, hogy órákat töltsek a tükör előtt.

Ha a fent leírtaknál többet teszek magamra (vmilyen alkalomból), már nem érzem jól magam, nem látom magam szépnek.

Össz-vissz van két alapozóm (egy folyékony és egy hab állagú), két szempillaspirálom, egy korrektorom, és egy rúzsom.

Rúzsokból csak a barackszín áll jól, ez az egyetlen, ami illik, és árban is jó:

[link]


20l


2013. dec. 29. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

ööö most dicsérjünk meg? o.o

ez volt a legunalmasabb dolog amit a héten olvastam, pedig vasárnap van.

elárulom, a nők 60%-a így sminkel.

2013. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lepontozták az első válaszolót, pedig az utolsó mondata nagyon igaz. A nők elég nagy része nem szeret sminkelni, csak amolyan "kötelességnek" tekintik és túl akarnak lenni rajta. Szóval igen, elég sokan vannak így ezzel.
2013. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Lekötni" engem se "köt le"..szerintem tényleg kevesen vannak, akik magát a sminkelést szeretik. Én se magát a sminkelést szeretem, csak azt, hogy utána szebb az arcom:D
2013. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pretty_Fighter ***** válasza:
Engem nem köt le,és nem is sminkelem magam.(max néha egy kis szempillaspirál) Na mit szólsz?:D
2013. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, én speciel csak szempillaspirált használok, illetve az ajkamra valami színt. Igaz, hogy még fiatal vagyok, de tudom, hogy a későbbiekben sem fog nagyon érdekelni a sminkelés, mármint nem fogok nagyon szemhéjpúderezni, meg tökéletes szemöldök, pirosító, ilyen-olyan lealapozás stb. :) 15/L
2013. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!