Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell a Crystal Nails...

LolkaSz kérdése:

Hogyan kell a Crystal Nails One Step Crystalac 0 + hagyományos körömlakk kombót elkészíteni?

Figyelt kérdés
Lépésről lépésre ha valaki leírná azt nagyon megköszönném!!
2014. febr. 4. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Előkészíted, gèl lakk, kötteted, körömlakk.
2014. febr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy a körömlakk jönne legfelülre...
2014. febr. 5. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Te értesz hozzá, vagy én? Körömlakkra nem teszünk géllakkot.
2014. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És így tényleg megmarad a körömlakk? (tudatlan vagyok bocsi)
2014. febr. 5. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Tartósabb lesz egy kicsivel, de csodát ne várj. A nullásat pedig tedd két rétegben, rétegek közt kb egy perc lámpázással.
2014. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KörmösMagenta ***** válasza:

Szia!


A CrystaLac alá valóban nem tehetsz hagyományos körömlakkot, és a rétegek közé sem, csak a megkötött anyag tetejére.

Ezt tekintve vehetnél akár színes One Step-et is. ;)

Azért tart a One Step CrystaLac-on tovább a hagyományos körömlakk, mint nélküle, mert a körömlemezt rugalmas réteggel vonod be, így ellenállóbb lesz. Persze nem fog addig tartani, mintha színes One Step CrystaLac-ot használnál, mert a körömlakk a széleknél kopni kezd majd.

Szerintem próbáld ki a színes változatát is. :)

2014. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hagyományos körömlakkra tegyél UV fedőt, max azzal szabályos. Azért mondom, hogy szabályos, mert kivan próbálva, nem véletlen hirdetik az egyiket erre, a másikat arra.

Egyébként, ha úgyis os-t használsz, miért nem veszel egy színt is, és akkor nem kéne mókolnod.

2015. jan. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!