Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ezek a nyakláncok...

Hipstercica kérdése:

Szerintetek ezek a nyakláncok csinosak, vagy inkább olyan gazdag plázacicás hatása van? Fiúk, ti szeretitek ha egy lány ilyen nyakláncot hord?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



2014. ápr. 1. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
GAZDAG plázacicás hatás? Inkább olcsó, bazári. Kifinomult gazdag lány fel nem venne ilyen vackokat, még ha kényszerítenék sem. Ha neked tetszik, akkor nyugodtan felveheted, sokmindent fognak rólad gondolni, de hogy gazdag plázacica lennél, na azt nem.
2014. ápr. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Jaj, ezek elég rondák szerintem.
2014. ápr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
nekem is vannak hasonló darabjaim és nem hiszem hogy valaki is olcsónak nézne...ha megnézed az aktuális divatmagazinokat szinte csak ilyeneket látsz benne. szóval nyugodtan hordhatod őket most nagyon trendik :)
2014. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Ritka gusztustalan szarok.
2014. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kulturáltan is válaszolhatnál kedves zoli....nagyon okos lehetsz
2014. ápr. 1. 19:16
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Hat sztem szépek.De max csak az elsőt venném fel.Nem ilyen a stílusom.
2014. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ócska tucatvacakoknak néznek ki. Nem csinos.
2014. ápr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Átlagos csajnak gondolnám. Mivel most tényleg ez a divat, minden boltban ilyesmiket kapni. Amúgy nem különösebben tetszenek, de rondának sem mondaná őket.
2014. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudni kell hordani. Egy egyszerű egyszínű egyberuhával tudnak jól kinézni, de vannak akik nagyon ízléstelenül hordják. Gazdag plázacicásnak nem mondanám.
2014. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt leszavazzák azt is, aki dicséri, és azt is, aki szidja...nem tudom mi lehet akkor a jó válasz...


Egyébként nekem nem tetszik, fel nem venném, ha fizetnének se, DE vannak olyan ruhák, amikhez illik...szerintem nyugodtan hordd őket :)

2014. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!