Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világ legfurcsább első randijá...

Világ legfurcsább első randiján milyen sminket viselhetek?

Figyelt kérdés
A pasi aki rengeteget sportol elhívott első randiként edzőterembe, nos... Tudom, hogy nem kellene sminket viselnem, viszont első randin nem szeretnék teljesen smink nélkül menni. Mit ajánlotok csajok? Szájfény? Kicsi korrektor? pirosító? Szempilla spirál? Előre is köszönöm :)
2014. ápr. 26. 23:10
 1/7 anonim válasza:
100%

:DDD

Minimális enyhe fedésű alapozó vagy BB krém, de ha vállalható a bőröd, inkább semmi vagy csak egy kis korrektor.

Vízálló spirál, krémpirosító, színezett ajakír, esetleg valami natúr színű krémes szemhéjfesték (Maybelline Color Tattoo - lerobbanthatatlan), ezek mind természetesnek hatnak és nem fognak lefolyni rólad.

Egyébként megértelek, én sem mernék smink nélkül menni. Bár valószínűleg inkább a rajtad feszülő nadrágra esik majd a figyelem.:) Sok sikert!:)

2014. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves és hasznos válaszodat :) Mindenképp beszerzem a vízálló dolgokat :)
2014. ápr. 26. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a spirálon kívül nem tennék fel semmit. Te tudod milyen vagy, nekem pl minimális mozgástól szakad a fejemről a víz, és olyan vörös leszek, mint a rák.

Mivel valamelyest te is kipirulsz, szerintem a pirosítót ne tedd fel.

2014. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se raknék fel spirálon kívül mást.
2014. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Küzdősport, tánc és testépítés. Hozzá vagyok szokva a mozgáshoz, hál istennek nem vagyok izzadós :) Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy örököltem karakteres arcomhoz, nagyon f***a sötét karikákat(anyukámtól), sajnos a korrektor mindig kötelező.
2014. ápr. 27. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Hahahaha! Én edzőtáborba hívtam a kiszemelt pasast, mert tudtam, hogy ő is szeret sportolni :D

Szerintem korrektor meg vízálló spirál elegendő. :)

Sok sikert!

2014. ápr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmit...

Gondolom nem egy festett Barbie-babát akar ott nézegetni, hanem együtt sportolni egy jót.

2014. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!