Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bármit csinálok, lefelé áll a...

Bármit csinálok, lefelé áll a szempillám. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Örülök, hiszen alapjába véve hosszú és dús szempilláim vannak. Azonban ez eléggé zavaró is. Nem tudom, hogy a "súlyuk" miatt vagy más okból kifolyólag, de egyenesek is és kissé lefelé hajolnak. Vettem szempilla göndörítőt, de semmit sem használ. Hiába nyomom akár fél percig is, felgöndörödik egy kicsit majd kb 1 óra múlva már megint a szokásos "egyenesedjünk ki és hajoljunk a szemébe" pozíciót veszik fel. -.- Valami tanács, hogy mit tehetek ez ellen? :)
2014. máj. 18. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
És rögzíted is szempillaspirállal?
2014. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen. először szempilla göndörítő, aztán meg szempillaspirál. spirálozás után már nem használom a göndörítőt mert elvileg eléggé károsítja a szempillát :/
2014. máj. 18. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már, hogy a szempillagöndörítőt használat előtt egy pár másodpercig hajszárítóval fújod? Elméletileg ez is használ.

+ lehet, szempillaspirált kéne váltani.

2014. máj. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen már kipróbáltam, de az sem segít sokat :P valószínűleg a szempillaspirál váltás lesz a megoldás (remélem :D)
2014. máj. 23. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!