Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek sok, vagy pont...

Szerintetek sok, vagy pont elég ilyen sminkelés gimnáziumba?

Figyelt kérdés

bb krém/színezett hidratáló, korrektor, egyszerű/egyszínű szemhéjfesték, szempillaspirál, szemhéjtus (vékony vonal, de nem mindig rajzolok fel, csak néha-néha),szemöldökceruza


Szerintetek sok, vagy pont jó?



2014. aug. 6. 11:07
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, a púdert kihagytam!
2014. aug. 6. 11:09
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem sok..gimiben teljesen felesleges ennyire kimázolnod magad.
2014. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
35%
A szemhéjfesték és szemhéjtus nem kell. Akkor már nagyon ki leszel mázolva. Jobb a természetesebb megjelenés. :)
2014. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
én 9.-es leszek, és fehéresezüst szemceruzát, barna/fekete szemípirált meg cemöldökport fogok használni
2014. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
és hogyha külön,külön használnám a szemhéjtust és a szemhéjfestéket?
2014. aug. 6. 14:57
 6/23 anonim ***** válasza:
Szerintem így sem olyan sok, de ha külön használod őket, akkor még jobb lenne.
2014. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Amúgy a szemhéjfesték sima, kicsit csillogós barna (de több féle barna van) és lilák vannak még.
2014. aug. 6. 15:12
 8/23 anonim ***** válasza:
nude árnyalatok szerintem mehetnek, bár én 9.-ben még nem használnék szemhéjpúdert. inkább matt dolgokat, esetleg nagyon picit fényeseket válassz, ha már nagyon ragaszkodsz a szemfestékhez
2014. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A szemhéjtust gimiben még én is túlzásnak tartom. Lilára sem festeném a szemem, de a barna különböző árnyalatai természetesek, szerintem az nyugodtan mehet. Esetleg egy icipici pirosítót/ bronzosítót tehetnél az arcodra, hogy a fiatalságodat, a bőröd üdeségét hangsúlyozd.

26/N

2014. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! De akkor is túl sok a tus, ha nem csinálom meg a farkincàt, és vekonyra is húzom?
2014. aug. 6. 23:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!