Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink karrier beindítás?...

Smink karrier beindítás? Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokat gondolkodtam, hogy mi az amit igazán szeretnék csinálni, és a sminkelésre jutottam. Viszont nem nagyon tudom, hogyan kezdjek neki. Tudom vannak tanfolyamok és hasonlók, de engem más módszer is érdekelne. Persze, ha valaki tud tanfolyamot is ajánlani, az is nagyon jól jön. Szívesen várom a hasonló dolgokra törekvők válaszát, és a sminkesként munkálodóakét.

2014. júl. 7. 01:30
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
szerintem úgy nagyon jól be lehet indítani egy ilyen "munkát" hogy videókat készítesz és felteszed a youtubera vagy blogot írsz. a lényeg hogy olyan dolgokat írj vagy mondj ami különleges és legye egyedi stílusod. van sok videó a neten hogy hogyan kezd hozzá egy ilyenhez..nézz szét :)
2014. júl. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én is gondoltam erre, csak azért még össze kell szednem magam, hogy ilyesmit csináljak;)
2014. júl. 7. 16:08
 3/4 anonim válasza:
Szia amint mondtad "össze kell szednem magam"a youtube egy nagyon jó alternatíva arra,hogy fejleszd a tudásod én is onnan tanultam meg sok mindent és én személy szerint következő nyáron elkezdek videózni s blogolni addigra sokkal többet fogok tudni legalábbis remélem :)
2014. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, már sokat néztem, és most ecsetet is rendelek, bár nem a legdrágábbat, de remélem az is megfelel:)
2014. júl. 29. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!