Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Szerintetek mi lesz...

Lányok! Szerintetek mi lesz jövőre a divat? ( 2015-ben)

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet meghatározni, mivel nincs olyan, hogy "a divat". A nagy divattervezők évszakokra lebontva terveznek, ha megfigyeled őket (már kb két évvel a mostani "divat" előtt járnak), akkor nagyjából körvonalazódhat benned, hogy milyen elemek kerülhetnek majd szóba.
2014. aug. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legnagyobb márkák 2015 tavaszi/nyári kollekcióját szedtem össze. Ezekből leginkább talán a színeket tudod összeszedni:)

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen külföldön. Mire Mo-ra beér bármi is, külföldön már színét se látni. De egyébként ha tippelnem kéne, akkor chunky cipők, crop topok, kimonok, skortok, sportcipők (amit szoknyához is hordanak, ez Angliában már eltejredt, szóval lassan itt is jellemző lehet), talán jövő nyárra Birkenstock. Habár én már idén is hordtam. Szerintem ez teljesen attól is függ hogy főváros és környéke, vagy országszéle fele. Mert pl. dél-alföldön még Pesttől is eltérő.
2014. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Lesz arom a divatot, azt veszek fel ami tetszik és nem azt ami másnak tetszik.

Am nem tudom (nem is érdekel). 15L

2014. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!