Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól fedő BB krémet tudnátok...

Jól fedő BB krémet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
nem szeretném a bőrömet terhelni egész nap alapozóval de nem túl szép csak úgy simán. Tudom hogy a BB krémektől nem szabad sokat várni de azért még se olyat szeretnék venni ami kicsit sem fed szóval csak arra lennék kíváncsi hogy mit ajánlotok :) pluszba még meg köszönném hogyha bőrhibákra is mondanátok korrektort is :))
2014. aug. 24. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

bőrhibákra én inkább kenőcsöket ajánlanék

krémeket

mert korektor stb csúnyább lesz a bőr

2014. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem a garnier bejött, egész jól fed és a bőröm se szárítja

persze nem tökéletes, csodát nem tesz és nem lesz teljesen hibátlannak tűnő a bőröm, de sokkal jobb és ha nem kensz fel túl vastag rétegeket, akkor természetes hatású

2014. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
catrice
2014. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Helia-D BB-t használok és teljesen elégedett vagyok vele.
2014. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Boltiakat végigpróbálva azt mondom a legjobban az Eveline 8in1 fed. A Garnier semmit nem fedett, a Helia-D-t meg csodálom hogy bárki is említeni meri, az semmire nem jó. Hidratálás helyett szárít, és kiemeli a bőrhibákat.
2014. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!