Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok jól fedő, folyékony...

Valaki63 kérdése:

Tudtok jól fedő, folyékony korrektort ajánlani?

Figyelt kérdés
Az orrom, és a körülötte lévő rész nagyon piros és erre keresnék egy jó kis korrektort.

2014. aug. 31. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ööö.. Ha csak és kizárólag folyékonyra gondoltál, akkor nem tudok segíteni. Mindig a keményebbek közül válogattam, egyszer volt folyékony korrektorom, de nagyon fénylett tőle az arcom. Múlt héten vettem a DM-ben szuperolcsón egy Balea Young Soft&Clear korrektort, és rohadt jó. A fedése tökéletes a nagyon sötét karikáimra,pattanásaim nemigen vannak, így arról nem tudok nyilatkozni, a 01-es árnyalat bár elsőre sötétnek tűnik, de száz százalékig megfelel a bőrömnek, könnyű a felvitel, tartós... Imádom. Ha jól emlékszem hatszáz forint volt, ez a mai árakhoz képest nagyon jó.
2014. aug. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Maybelline New York Korrektort használok, nagyon szépen fed, a lehető legjobb amit ajánlani tudok:)
2014. aug. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Catrice Cosmetics Camouflage Creme jet hasznalom... Ez nem folyekony de tokeletes. Egy ezres Müllerben.
2014. aug. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
en is a catrice camojat hasznalom, de nekem az orromnal mindig lekopik, pedig nem piszkalom:/
2014. szept. 1. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyx hd, mememe flawless concealer (makeuplazaból tudod megrendelni), drogériásból jót még nem láttam.
2014. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!