Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék venni kék kontaklenc...

Szeretnék venni kék kontaklencsét. De nem tudom mi ennek a menete tudnátok benne segiteni?

Figyelt kérdés

Szóval ,ebbol eleg egy darab ?Vagy ezt is mint a hagyományos lencsét cserélgetnem kell?

Attol hogy az bent lesz,ugyanugy fogok latni?

Es ezt is esténként ilyen folyadékba kell tenni??

Mennyibe kerül kb?

Mindent szeretnek tudni rola,koszonom elore is a valaszaitokat!!:)



2014. szept. 4. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Itt elég részletesen leírják.

2014. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi:))
2014. szept. 4. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:

A színes lencséket is cserélni kell egy idő után, attól függően, hogy milyen típust veszel. A különböző márkáknál, típusoknál fel van tüntetve. Ezt pl. háromhavonta kell cserélni:

[link]

Esténként ezt is ki kell venni és ugyanúgy meg kell tisztítani, mint a sima lencsét, utána ugyanúgy bele kell tenni a kis tégelybe, amit előtte felöntöttél a tisztító folyadékkal.

Ha lencsét hordasz, ajánlott venni mellé műkönnyet is, mert ritkábban pislog tőle az ember (reflexszerűen, ezen nem tudsz változtatni) és könnyebben kiszárad tőle a szem.

Az árak is fel vannak tüntetve minden online oldalon, ahol ilyeneket árulnak.

2014. szept. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem árt vizsgálattal és betanítással kezdeni, pont azért hogy ne szakítsd el első alkalommal a lencsédet, vagy egyáltalán azért, hogy megtudd milyen görbületűt kell venned. Mert az sem mindegy. A legtöbb színes 8.6-os görbület, mert azaz átlagos. De sok ember van akinek nem olyan a szeme, és nem jó rá a lencse, kiesik, szúr, stb.


Nekem is volt többféle színesem, de amint az első linken is láthatod kissé úgy néznek ki mintha el lenne csúszva, fura hogy látszik a saját szemed egy része is. Nekem ez nagyon nem tetszett, néha kancsalnak tűntem miatta ha a két lencse nem egyformán állt... szóval végül 1-2 napnál tovább egyiket sem hordtam, nem hiszem hogy érdemes ilyesmit venni. De persze kipróbálni ki lehet...

2014. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!