Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszik ha egy férfi...

Nektek tetszik ha egy férfi órát hord?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem annyira mindegy, de ha hord, akkor normálisan tegye

(van egy ismerősöm, aki nem a csuklóján, hanem vagy 10 centivel feljebb hordja és nagyon hülyén néz ki)

2014. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tök mindegy, nem igazán érdekel..de, ha hord, akkor ne valami szörnyen ronda óra legyen:D
2014. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 The answer ***** válasza:
34%

Az igazi férfi ékszerei: ÓRA, mandzsetta, jeggyűrű (ha van), ezen felül maximum egy pecsétgyűrű.

Nem vagyok a "hagyományos" ékszerek híve, így gyűrűt egyáltalán nem hordok, marad az óra és mandzsetta (utóbbi csak alkalomadtán).


Óra: mechanikus (automata vagy kézihúzós) legyen, semmi esetre se valami vacak kvarc (elemmel működő, mert az játékszer és nem óra). Lehetőleg svájci vagy német gyártótól származzon. Lehet fémszíjas (rozsdamentes nemesacél, egyéb nemesfém), bőr, szövet és gumiszíjas.


Formális viselethez leginkább a bőrszíjas illik. Nem árt, ha van legalább egy elegánsabb és egy sportmodell is.

De vannak átmeneti termékeke is, amelyek egyformán jól mutatnak fürdőruhával és öltönnyel egyaránt.


Svájci automata szerkezetes órákat 120.000 Ft-tól lehet kapni, felső határ nincs.


És a kérdésre válaszolván: ugyan melyik hölgynek ne jönne be egy szmokingos, James Bondra hajazó férfi, csuklóján egy Omegával?! :)

2014. szept. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem mérvadó, hogy van-e. Ha van, akkor ne valami UFO-kat idéző rondaság legyen...

"És a kérdésre válaszolván: ugyan melyik hölgynek ne jönne be egy szmokingos, James Bondra hajazó férfi, csuklóján egy Omegával?! :)"

Nekem pl. nem...

2014. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a szép órák. :D De akkor már legyen minimum egy fossil.
2014. szept. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 The answer ***** válasza:

Legyen, de a Fossil is csak divatóra. Aki olyat visel, az nem álmaid pénzben úszó lovagja. :)


Akinek nem jönne be az Omegát viselő féri: aki sok százezres, de inkább milliós nagyságrendű összegekbe kerülő órát visel, általában azért elég jó parti.

Ha nem jönne be, azt csak abban az esetben érteném meg, ha Neked éppen valaki olyan udvarol, aki mondjuk Jaeger leCoultre-t, Audermar Piguet-t, Vacheron Constatin-t, Patek Philippe-et, esetleg A Lange und Söhne vagy valami egyéb, Omegához (de még Rolexhez) mérten is sokkal drágább és magasabb presztízsű időmérőt hord.

Csak győződj meg, nehogy kiderüljön, csak valami ócska hamisítvány! :))

2014. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, hasznos lehet egy amolyan túra-karóra, amin iránytű is van, meg kb. lehetetlen eltörni, elrontani :) A többi nem érdekel, csak felesleges puccparádé.
2014. szept. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 The answer ***** válasza:
31%

Ha neked a stílusosság és igényesség egyenlő a puccparádéval...

Járjon akkor az ideális jelölted fehér frottír zokni - szandál kombinációban rövidnadrággal, mert mondjuk egy Brioni öltöny csak felesleges puccparádé lenne ugyebár?!

2014. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"

Akinek nem jönne be az Omegát viselő féri: aki sok százezres, de inkább milliós nagyságrendű összegekbe kerülő órát visel, általában azért elég jó parti.

Ha nem jönne be, azt csak abban az esetben érteném meg, ha Neked éppen valaki olyan udvarol, aki mondjuk Jaeger leCoultre-t, Audermar Piguet-t, Vacheron Constatin-t, Patek Philippe-et, esetleg A Lange und Söhne vagy valami egyéb, Omegához (de még Rolexhez) mérten is sokkal drágább és magasabb presztízsű időmérőt hord"


Őszintén? Igazából fogalmam sincs, hogy mik ezek, tehát ha olyasvalaki udvarolna nekem, akin ezek közül valamelyik lenne, akkor jó eséllyel észre sem venném. Lehet, hogy most megkapom, hogy műveletlen vagyok, de számomra a műveltség nem a márkanevekkel egyenlő. Párkapcsolatban pedig nem a másik pénztárcáját nézem.

2014. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 The answer ***** válasza:

"...zámomra a műveltség nem a márkanevekkel egyenlő. Párkapcsolatban pedig nem a másik pénztárcáját nézem."


Ezzel egyetértek. :)

2014. szept. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!