Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nektek tetszik ha egy férfi...

Nektek tetszik ha egy férfi órát hord?

Figyelt kérdés
2014. szept. 21. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
6-os, én sem tudom, hogy mik ezek a márkák, szóval fel sem tűnne, ha egy férfi ilyet hord, így nem különösebben érdekelne.
2014. szept. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%
Ez a "the answer" egy tipikus újgazdag sznob,aki azthiszi ő megrestesült stílusosság ha felkap egy drága órát meg egy szmokingot aminek a márkanevét 10 nőből jó ha egy egy ismer.Te nem úriember vagy drágám max annak akarsz tünni,aki itt össze-vissza prédikál arról melyik ffinek milyen drága cuccok kellenek,stb,stb az csak simán egy unintelligens marha,én nőként,olyan nőként kérdezem ezt aki szinté jómódba él,hogy szerinted annyira természetes ebben az országban hogy egy fostos karórára minden férfinek van 150-300.000 Forintj?Én a semmiből építettem fel a karrierem és tudom milyen elesettnek lenni,és szegényként ilyen ostoba arcoskodó megmondo emberektől a víz kivert...Nagyon el vagy tévedve,lehet ismersz ezer öltöny márkát de a valóságról és az intelligenciáról van mit tanulnod,mert nem vagy jelenleg más mint egy öltönyös proli aki játsza a nagybetűs gentlemant...
2018. jan. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!