Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti milyen FEHÉR szemceruzát...

Ti milyen FEHÉR szemceruzát használtok?

Figyelt kérdés
Mindjárt lesz a suliba halloweeni buli,és néztem egy sminket ahol ilyen szájat csinálnak.ott fehér arcfestéket használt(de tegnap néztem és kicsit drága azért hogy 1x kifessem vele magam).és ugye egy szemceruzát bármikor tudok utána használni.van nekem egy essence-es de hát nem szeretem.szóval olyat keresek aminek erőteljesebb színe van,tartós,és lehet vastagabb is (de ez tökmind1),ja és ne legyen olyan drága...(max. 800-1000-ig adok ki érte).Szívesen várok minden választ mivel hétfőn megyek beszerezni és akkor majd próbálgatok is.Előre is köszi.:)

2014. okt. 25. 23:24
 1/2 anonim válasza:
Ami a pasim farkabol jon:)
2014. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú de vicces ma vki.... nem hinném hogy azt szemceruzának hívják de nyilván a te pasidból az jön ki...; )
2014. okt. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!