Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Idén ballagók! Mennyi idővel...

Idén ballagók! Mennyi idővel korábban érdemes bejelentkezni fodrászhoz/kozmetikushoz, hogy még legyen náluk szabad hely?

Figyelt kérdés
Vagy korábban végzettek, mi a tapasztalatotok? Sajnos minden ballagás ugyanazon a napon van. (Főleg vidékiek válasza érdekel.)
2014. nov. 12. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
miért mennél ballagás miatt fodrászhoz/kozmetikushoz? tök felesleges, nem olyan nagy esemény az.
2014. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egyetértek, hogy nem akkora esemény, de azért egyszer van ballagásom és szalagavatóm, ráadásul a tablón sem akarok hülyén kinézni
2014. nov. 12. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt pont, hogy nem az idén ballagók tudják legjobban :D

Egyébként szerintem attól függ, hogy mekkora városban laksz, mennyi suli van a közelben, mennyire népszerű fodrászhoz/kozmetikushoz akarsz menni.

De szerintem a legjobb, ha már 1 hónappal korábban bejelentkezel.

Én kb. 2 héttel korábban próbáltam időpontot kérni fodrászhoz, sminkeshez és műkörmöshöz is. Hát...alig sikerült. Úgyhogy minél korábban inkább.

2014. nov. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!