Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zselés műköröm/gel lakk...

A zselés műköröm/gel lakk elkészítéséhez milyen kellékekre lenne szükségem, és kb. Mennyibe kerúlne mindez?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokba kerülne, ráadásul ezek az összekészített kezdőkészletek nem valami jók. Eleve gagyi lámpát tesznek bele, a minimum az a 4 csöves UV lámpa, fertőtlenítő, nail prep, primer, sablon, alapozó zselé (Base gel), építő zselé, körömágyhosszabbító zselé, fehér építő zselé, ecsetek, reszelők, buffer, narancsfa pálca, kefe, bőrfeltoló eszköz, színes zselék, díszítő elemek, gel lakkból azt választasz, amilyet akarsz, de egy márkás, az 2 ezer/db. Nagyon drága, 100 ezerért már egész jól be lehet vásárolni. Lehet soknak tűnik, de egy ecset is 2-3 ezer, ha márkás. A gagyival persze olcsóbban meg lehet úszni, de mondjuk a csiszológép nincs benne az árban, mert az baromi drága. Színból meg ha veszel 10 félét, az már 20 ezer, szóval nem olcsó hobbi/szakma (nem tudom te milyen szinten akarsz vele foglalkozni).
2014. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na igen, tényleg sok minden kell hozzá...licitálós oldalakon nézz szét szerintem, én most vettem egy szinte teljesen új szettet, amiben megvan minden, 6000 ezer Ft-ért
2014. nov. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
En sajat hasznalatra hobbibol szeretnem...ahoz is ennyi minden kell?
2014. nov. 16. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Természetesen minden kell hozzá, nem hagyhatsz ki egyetlen folyadékot, anyagot sem, mert akkor vagy gombás lesz a körmöd, vagy csak leesik a műköröm. Itt nézd meg pontosan, hogy hogyan kell csinálni és mivel: [link]

Azért a 6 ezer forintos full szettet szívesen megnézném :) Ennyiből lehetetlen normális anyagokat vásárolni.

2014. nov. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, úgy vettem 6000-ért, hogy akié volt, az elsô próbálkozásnál idegbeteg lett, és megakart szabadulni tőle. Amúgy ez is egy 80 ezres Diamond Nails-es szett lenne, csak jókor voltam jó helyen :D Hát igen, ha csak otthon akarod magadnak csinálgatni, akkor is ennyi minden kell hozzá....anno én is úgy képzeltem, hogy v
2014. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*hogy veszek 2 zselét, meg egy UV lámpát, és szevasz tavasz :D
2014. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csenyke válasza:
Nagyon koszonom a valaszokat sokat segitettetek:)
2014. nov. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!